07

Apr

Scheldeprijs

  • KPMG
  • KBC
  • Proximus
  • Nieuwsblad
  • Lidl
  • Lotto
  • Kwaremont
  • Sport Vlaanderen
  • Toerisme Vlaanderen
  • BMW
  • Schoten

Nieuws

Resultaten 2021

  • Netherlands
    1. Lorena Wiebes
  • Denmark
    2. Emma Cecilie Norsgaard
  • Italy
    3. Elisa Balsamo
  • Norway
    4. Emilie Moberg
  • Germany
    5. Lisa Klein
  • Cuba
    6. Arlenis Sierra Canadilla
  • Australia
    7. Sarah Roy
  • Spain
    8. Sandra Alonso Dominguez
  • Denmark
    9. Amalie Dideriksen

Recordhouder

  • Netherlands
    Lorena Wiebes
Bekijk de geschiedenis
  • Iconic Women Ride by KPMG

    Iconic Women Ride by KPMG

    De Iconic Women Ride is een gloednieuw concept van Flanders Classics en KPMG Belgium, dat deel uitmaakt van het Flanders Classics Women – Closing The Gap project. Jaarlijks vinden steeds meer vrouwen hun weg naar de fiets en dat juichen we uiteraard toe.

  • Mis geen seconde van onze klassiekers

    Onze wedstrijden met stip aangeduid in jouw agenda? Dat is geregeld in 2 klikken! Download nu onze kalender rechtstreeks in je persoonlijke agenda. Zo mis je geen enkele klassieker van Flanders Classics

Ploegen - équipes - teams 2021

Ale BTC Ljubljana (WTW)
Canyon//SRAM Racing (WTW)
Movistar Team Women (WTW)
Team BikeExchange (WTW)
Team DSM (WTW)
Trek-Segafredo (WTW)
Bingoal Casino - Chevalmeire Cycling Team (CTW)
Plantur-Pura (CTW)
Doltcini - Van Eyck - Proximus Continental Team (CTW)
Lotto Soudal Ladies (CTW)
MULTUM Accountants Ladies Cycling Team (CTW)
Andy Schleck - CP NVST - Immo Losch (CTW)
A.R. Monex Women's Pro Cycling Team (CTW)
Arkéa Pro Cycling Team (CTW)
Aromitalia Basso Bikes Vaiano (CTW)
Bepink (CTW)
Bizkaia-Durango (CTW)
Ceratizit - WNT Pro Cycling Team (CTW)
Team Coop-Hitec Products (CTW)
Drops Le Col Supported by TEMPUR (CTW)
GT Krush Tunap Pro Cycling (CTW)
Isolmant - Premac - Vittoria (CTW)
Lviv Cycling Team (CTW)
Massi Tactic Women Team (CTW)
NXTG Racing (CTW)
Parkhotel Valkenburg (CTW)
Team Rupelcleaning - Champion Lubricants (CTW)
Valcar - Travel & Service (CTW)

Ale BTC Ljubljana (WTW)

Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Canyon//SRAM Racing (WTW)

  • GB
    11. Alice BARNES
  • DE
    12. Lisa KLEIN
  • AU
    13. Neve BRADBURY
  • NZ
    14. Ella HARRIS
  • DE
    15. Hannah LUDWIG
  • US
    16. Alexis RYAN
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Movistar Team Women (WTW)

  • ES
    21. Alicia GONZALEZ BLANCO
  • ES
    22. Sara MARTIN MARTIN
  • IT
    23. Barbara GUARISCHI
  • DK
    24. Emma Cecilie JØRGENSEN
  • ES
    25. Gloria RODRIGUEZ SANCHEZ
  • ES
    26. Alba TERUEL RIBES
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team BikeExchange (WTW)

  • TT
    31. Teniel CAMPBELL
  • NL
    32. Janneke ENSING
  • IT
    33. Arianna FIDANZA
  • NL
    34. Moniek TENNIGLO
  • AU
    35. Sarah ROY
  • SI
    36. Urška ŽIGART
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team DSM (WTW)

  • NL
    41. Lorena WIEBES
  • NO
    42. Susanne ANDERSEN
  • GB
    43. Pfeiffer GEORGI
  • SE
    44. Wilma OLAUSSON
  • NL
    45. Esmée PEPERKAMP
  • NL
    46. Julia SOEK
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Trek-Segafredo (WTW)

  • FR
    53. Audrey CORDON RAGOT
  • IT
    54. Letizia PATERNOSTER
  • NL
    55. Shirin VAN ANROOIJ
  • DK
    56. Amalie DIDERIKSEN
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bingoal Casino - Chevalmeire Cycling Team (CTW)

  • BE
    61. Nathalie BEX
  • BE
    62. Caren COMMISSARIS
  • NL
    63. Claudia JONGERIUS
  • NL
    64. Natalie VAN GOGH
  • BE
    65. Kelly VAN DEN STEEN
  • BE
    66. Kelly DRUYTS
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Plantur-Pura (CTW)

  • NL
    71. Manon BAKKER
  • BE
    72. Sanne CANT
  • BE
    73. Julie DE WILDE
  • DE
    74. Laura SÜßEMILCH
  • BE
    75. Marthe TRUYEN
  • NL
    76. Aniek VAN ALPHEN
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Doltcini - Van Eyck - Proximus Continental Team (CTW)

  • NL
    81. Minke BAKKER
  • BE
    82. Fien VAN EYNDE
  • NL
    83. Bryony VAN VELZEN
  • BE
    84. Dina SCAVONE
  • AT
    85. Christina SCHWEINBERGER
  • AT
    86. Kathrin SCHWEINBERGER
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto Soudal Ladies (CTW)

  • BE
    91. Jesse VANDENBULCKE
  • BE
    93. Alana CASTRIQUE
  • GB
    94. Abby-Mae PARKINSON
  • BE
    95. Elise VANDER SANDE
  • BE
    96. Lone MEERTENS
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

MULTUM Accountants Ladies Cycling Team (CTW)

  • NL
    101. Rosalie VAN DER WOLF
  • BE
    102. Marijke DE SMEDT
  • BE
    103. Fien DELBAERE
  • BE
    104. Ann-Sophie DUYCK
  • NL
    105. Céline VAN HOUTUM
  • NL
    106. Kylie WATERREUS
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Andy Schleck - CP NVST - Immo Losch (CTW)

  • NZ
    111. Georgia DANFORD
  • CH
    112. Désirée EHRLER
  • LU
    113. Claire FABER
  • NZ
    114. Rylee MCMULLEN
  • CH
    115. Lena METTRAUX
  • NZ
    116. Stella NIGHTINGALE
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

A.R. Monex Women's Pro Cycling Team (CTW)

  • RU
    121. Mariia MILIAEVA
  • RU
    122. Mariia NOVOLODSKAIA
  • MX
    123. Lizbeth Yareli SALAZAR VAZQUEZ
  • CU
    124. Arlenis SIERRA CANADILLA
  • IT
    125. Maria Vittoria SPEROTTO
  • FR
    126. Jade TEOLIS
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Arkéa Pro Cycling Team (CTW)

  • FR
    131. Pauline ALLIN
  • DE
    132. Charlotte BECKER
  • FR
    133. Cedrine KERBAOL
  • FR
    134. Typhaine LAURANCE
  • FR
    135. Greta RICHIOUD
  • FR
    136. Gladys VERHULST
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Aromitalia Basso Bikes Vaiano (CTW)

  • LT
    141. Olivija BALEIŠYTE
  • IT
    142. Giada BORGHESI
  • IT
    143. Letizia BORGHESI
  • LT
    144. Inga ČEŠULIENĖ
  • LT
    145. Rasa LELEIVYTE
  • IT
    146. Gemma SERNISSI
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bepink (CTW)

  • IT
    151. Camilla ALESSIO
  • NZ
    152. Michaela DRUMMOND
  • CZ
    153. Markéta HÁJKOVÁ
  • IT
    154. Silvia ZANARDI
  • SK
    155. Nora JENČUŠOVÁ
  • IT
    156. Matilde VITILLO
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bizkaia-Durango (CTW)

  • ES
    161. Sandra ALONSO DOMINGUEZ
  • ES
    162. Iurani BLANCO CALBET
  • PT
    163. Daniela CAMPOS
  • DE
    164. Nadine GILL
  • ES
    165. Lucia GONZALEZ BLANCO
  • GB
    166. Elizabeth HOLDEN
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Ceratizit - WNT Pro Cycling Team (CTW)

  • DE
    171. Kathrin HAMMES
  • DE
    172. Lisa BRENNAUER
  • IT
    173. Maria Giulia CONFALONIERI
  • PL
    174. Marta LACH
  • DE
    175. Lea Lin TEUTENBERG
  • AT
    176. Sarah RIJKES
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Coop-Hitec Products (CTW)

  • NL
    183. Emma BOOGAARD
  • NO
    184. Amalie LUTRO
  • NO
    185. Mari Hole MOHR
  • NO
    186. Anne Dorthe YSLAND
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Drops Le Col Supported by TEMPUR (CTW)

  • NO
    191. Elise Marie OLSEN
  • NO
    192. Emilie MOBERG
  • GB
    193. April TACEY
  • DE
    194. Finja SMEKAL
  • GB
    195. Alice TOWERS
  • NL
    196. Maike VAN DER DUIN
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

GT Krush Tunap Pro Cycling (CTW)

  • NL
    201. Nienke WASMUS
  • NL
    202. Daniek HENGEVELD
  • NL
    203. Melanie KLEMENT
  • SE
    204. Clara LUNDMARK
  • NL
    205. Quinty TON
  • CZ
    206. Melissa VAN NECK
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Isolmant - Premac - Vittoria (CTW)

  • IT
    211. Emanuela ZANETTI
  • IT
    212. Martina FIDANZA
  • IT
    214. Alice GASPARINI
  • IT
    215. Francesca PISCIALI
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lviv Cycling Team (CTW)

  • ES
    221. Margarita LOPEZ LLULL
  • BE
    222. Naomi DE ROECK
  • NZ
    223. Bronwyn MACGREGOR
  • UA
    224. Anna NAHIRNA
  • UA
    225. Olena SHARHA
  • UA
    226. Ganna SOLOVEI
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Massi Tactic Women Team (CTW)

  • ES
    231. Mireia BENITO PELLICER
  • NL
    232. Maaike COLJÉ
  • PY
    233. Agua Marina ESPINOLA SALINAS
  • NO
    234. Vita HEINE
  • SI
    235. Špela KERN
  • ES
    236. Mireia TRIAS JORDAN
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

NXTG Racing (CTW)

  • NL
    241. Mylene DE ZOETE
  • BE
    242. Britt KNAVEN
  • NL
    243. Charlotte KOOL
  • NL
    244. Rozemarijn AMMERLAAN
  • NL
    245. Maud RIJNBEEK
  • GB
    246. Emily WADSWORTH
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Parkhotel Valkenburg (CTW)

  • NL
    251. Belle DE GAST
  • NL
    252. Femke MARKUS
  • NL
    253. Lieke NOOIJEN
  • NL
    254. Femke GERRITSE
  • NL
    255. Sofie VAN ROOIJEN
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Rupelcleaning - Champion Lubricants (CTW)

  • DE
    261. Svenja BETZ
  • DE
    262. Lucy MAYRHOFER
  • FR
    263. Marion NORBERT RIBEROLLE
  • CH
    264. Aline SEITZ
  • IE
    265. Alice SHARPE
  • BE
    266. Sara VAN DE VEL
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Valcar - Travel & Service (CTW)

  • IT
    271. Elisa BALSAMO
  • IT
    272. Silvia PERSICO
  • IT
    273. Chiara CONSONNI
  • IT
    274. Ilaria SANGUINETI
  • IT
    275. Vittoria GUAZZINI
  • IT
    276. Silvia POLLICINI
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst
  • Volwassen na 114 jaar !

    Als laatste van de zes voorjaarsklassiekers van Flanders Classics krijgt de Scheldeprijs er in 2021 een vrouweneditie bij.

Rij zelf je klassiekers

In 2020 slaan Flanders Classics en Peloton opnieuw de handen in mekaar om van jouw favoriete wielertochten een heuse totaalbeleving te maken. De Peloton-kalender bestaat uit zo’n 35 schitterende tochten, waaronder ook onze 6 Flanders Classics-klassiekers. Tem zelf de Vlaamse heuvels, dokker over de meest beruchte kasseistroken en ga de uitdaging aan!