10

Apr

Scheldeprijs

Nog
23
dagen
  • KBC
  • Proximus
  • Nieuwsblad
  • Lidl
  • Lotto
  • Sport Vlaanderen
  • Toerisme Vlaanderen
  • Provincie Zeeland (NL)
  • Stad Terneuzen
  • Schoten
  • De officiële Flanders Classics-wieleroutfits

    De officiële Flanders Classics-wieleroutfits

    Bioracer ontwerpt in samenwerking met Flanders Classics de officiële Flanders Classics-wieleroutfits. Bestel je outfit via onze webshop en schitter dit voorjaar in één van onze zeven ontwerpen.

Nieuws

Podium 2018

  • Netherlands
    1. Fabio Jakobsen
  • Germany
    2. Pascal Ackermann
  • United Kingdom
    3. Christopher Lawless
  • Belgium
    4. Jens Debusschere
  • France
    5. Jérémy Lecroq
  • Germany
    6. Max Walscheid
  • Belgium
    7. Timothy Dupont
  • Belgium
    8. Jonas Rickaert
  • Netherlands
    9. Bram Welten

Recordhouders

  • Germany
    Marcel Kittel
  • United Kingdom
    Mark Cavendish
  • Belgium
    Peet Oelibrandt
Bekijk de geschiedenis
  • De turbulente geschiedenis van de meer dan 100 Scheldeprijzen sinds 1907.

    Herbeleef de rijke historiek vanaf de eerste Scheldeprijs in 1907 tot nu, zowel tijdens de moeilijke, de goede als de voorspoedige jaren. 71 renners verdeelden onder elkaar de overwinning van de voorbije 106 edities. Marcel Kittel (Ger) is recordhouder met 5 zeges, gevolgd door Mark Cavendish (Gbr) en Petrus Oellibrandt (Bel) elk met 3 overwinningen. Van elke editie vind je in pdf-formaat een kort verslag, het parcours, de volledige uitslag en een korte biografie van de winnaar, verrijkt met een specifieke illustratie van de editie en een foto van de winnaar.

Deelnemende Ploegen 2019

Deceuninck - Quick-Step (WT)
Lotto Soudal (WT)
BORA - Hansgrohe (WT)
EF Education First (WT)
Team Dimension Data (WT)
Team Katusha Alpecin (WT)
Team Sky (WT)
Team Sunweb (WT)
Trek - Segafredo (WT)
UAE Team Emirates (WT)
Androni Giocattoli - Sidermec
Cofidis, Solutions Crédits (PCT)
Corendon - Circus (PCT)
Direct Energie (PCT)
Israel Cycling Academy (PCT)
Riwal Readynez Cycling Team
Roompot - Charles (PCT)
Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)
Team Arkea - Samsic (PCT)
Vital Concept - B&B Hotels (PCT)
Wallonie Bruxelles (PCT)
Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)

Deceuninck - Quick-Step (WT)

  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
  • 5.
  • 6.
  • 7.
  • 0.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto Soudal (WT)

  • 11.
  • 12.
  • 13.
  • 14.
  • 15.
  • 16.
  • 17.
  • 0.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BORA - Hansgrohe (WT)

  • DE
    1. Pascal Ackermann
  • PL
    2. Maciej Bodnar
  • LU
    3. Jean-Pierre Drucker
  • SK
    4. Juraj Sagan
  • DE
    5. Andreas Schillinger
  • DE
    6. Michael Schwarzmann
  • DE
    7. Rüdiger Selig
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

EF Education First (WT)

  • 31.
  • 32.
  • 33.
  • 34.
  • 35.
  • 36.
  • 37.
  • 0.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Dimension Data (WT)

  • 41.
  • 42.
  • 43.
  • 44.
  • 45.
  • 46.
  • 47.
  • 0.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Katusha Alpecin (WT)

  • 51.
  • 52.
  • 53.
  • 54.
  • 55.
  • 56.
  • 57.
  • 0.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sky (WT)

  • 61.
  • 62.
  • 63.
  • 64.
  • 65.
  • 66.
  • 67.
  • 0.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sunweb (WT)

  • DE
    21. Nikias Arndt
  • NL
    22. Cees Bol
  • NL
    23. Roy Curvers
  • DE
    24. Max Kanter
  • DK
    25. Asbjorn Kragh Andersen
  • DK
    26. Casper Pedersen
  • DE
    27. Maximilian Richard Walscheid
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Trek - Segafredo (WT)

  • JP
    31. Fumiyuki Beppu
  • NZ
    32. Alex Frame
  • IT
    33. Matteo Moschetti
  • IE
    34. Ryan Mullen
  • DK
    35. Mads Pedersen
  • BE
    36. Edward Theuns
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

UAE Team Emirates (WT)

  • IT
    41. Simone Consonni
  • IT
    42. Roberto Ferrari
  • CO
    43. Juan Sebastian Molano Benavides
  • PT
    44. Ivo Oliveira
  • PT
    45. Rui Oliveira
  • BE
    46. Jasper Philipsen
  • IT
    47. Oliviero Troia
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Androni Giocattoli - Sidermec

  • 101.
  • 102.
  • 103.
  • 104.
  • 105.
  • 106.
  • 107.
  • 0.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cofidis, Solutions Crédits (PCT)

  • 111.
  • 112.
  • 113.
  • 114.
  • 115.
  • 116.
  • 117.
  • 0.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Corendon - Circus (PCT)

  • BE
    51. Dries De Bondt
  • BE
    52. Stijn Devolder
  • BE
    53. Roy Jans
  • BE
    54. Jimmy Janssens
  • NL
    55. Maarten van Trijp
  • BE
    56. Otto Vergaerde
  • DE
    57. Philipp Walsleben
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Direct Energie (PCT)

  • IT
    61. Niccolo Bonifazio
  • FR
    62. Damien Gaudin
  • FR
    63. Adrien Petit
  • FR
    64. Alexandre Pichot
  • FR
    65. Simon Sellier
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Israel Cycling Academy (PCT)

  • BE
    71. Tom Van Asbroeck
  • AU
    72. Zakkari Dempster
  • NO
    73. Sondre Enger
  • IT
    74. Riccardo Minali
  • IL
    75. Guy Sagiv
  • NZ
    76. Hamish Schreurs
  • NL
    77. Dennis van Winden
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Riwal Readynez Cycling Team

  • DK
    81. Nicolai Brøchner Nielsen
  • DK
    82. Alexander Kamp Egested
  • DK
    83. Andreas Lorentz Kron
  • DK
    84. Mathias Norsgaard Jørgensen
  • DK
    85. Andreas Stokbro Nielsen
  • DK
    86. Torkil Veyhe
  • DK
    87. Troels Ronning Vinther
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Roompot - Charles (PCT)

  • NL
    91. Jesper Asselman
  • BE
    92. Mathias De Witte
  • BE
    93. Senne Leysen
  • BE
    94. Stijn Steels
  • NL
    95. Boy van Poppel
  • NL
    96. Jan-Willem van Schip
  • BE
    97. Michael Van Staeyen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)

  • BE
    101. Amaury Capiot
  • BE
    102. Robbe Ghys
  • BE
    103. Milan Menten
  • BE
    104. Christophe Noppe
  • BE
    105. Kenneth Van Rooy
  • BE
    106. Sasha Weemaes
  • BE
    107. Thimo Willems
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Arkea - Samsic (PCT)

  • FR
    111. Brice Feillu
  • DE
    112. Andre Greipel
  • FR
    113. Thibault Guernalec
  • FR
    114. Alan Riou
  • FR
    115. Clement Russo
  • DE
    116. Robert Wagner
  • NL
    117. Bram Welten
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Vital Concept - B&B Hotels (PCT)

  • BE
    121. Kris Boeckmans
  • BE
    122. Bert De Backer
  • FR
    123. Corentin Ermenault
  • FR
    124. Johan Lebon
  • FR
    125. Jeremy Lecroq
  • FR
    126. Lorenzo Manzin
  • BE
    127. Jonas Vangenechten
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wallonie Bruxelles (PCT)

  • BE
    131. Kenny Dehaes
  • FR
    132. Justin Jules
  • LV
    133. Emils Liepins
  • BE
    134. Kenny Molly
  • EE
    135. Aksel Nommela
  • BE
    136. Baptiste Planckaert
  • CH
    137. Lukas Spengler
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)

  • BE
    141. Alfdan De Decker
  • BE
    142. Aimé De Gendt
  • BE
    143. Timothy Dupont
  • NL
    144. Wesley Kreder
  • IT
    145. Andrea Pasqualon
  • BE
    146. Boris Vallee
  • BE
    147. Pieter Vanspeybrouck
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Rij zelf je klassiekers

In 2018 slaan Flanders Classics en Peloton de handen in elkaar om van jouw favoriete wielertochten een heuse totaalbeleving te maken. De Peloton-kalender bestaat uit 35 schitterende tochten, waaronder ook onze 6 Flanders Classics-klassiekers. Tem zelf de Vlaamse heuvels, dokker over de meest beruchte kasseistroken en ga de uitdaging aan!