Contact/Pers

Algemene informatie

Schotense Wielerclub v.z.w.
Merellaan 16 - 2930 Brasschaat
M +32 475 66 54 40
E-mail: info@scheldeprijs.be

Pers

Aanvragen persaccreditatie: Cycling Service

 

.

Voorzitter
Jack Vissers
M +32 477 26 78 31
jack.vissers@scheldeprijs.be

 

Adjunct koersdirecteur
Marc Van Geystelen
M +32 475 25 25 89
emvege@skynet.be

 

Algemene leiding Start
Henri Geurts
M +32 477 39 11 61
geurts.orta@skynet.be

 

Algemene leiding Aankomst
Herman Wouters
M +32 473 47 08 58
hermanw@telenet.be

 

Administratie - Permanentie
Raymond van Eijndhoven
M +31 622 47 94 37
scheldeprijs@gmail.com

 

Algemene leiding VIP
Patrick Andries
M +32 491 71 38 37
patrick.andries@hotmail.be

COMITE

Secretaris
Marc Van Camp
M +32 475 66 54 40
info@scheldeprijs.be

 

Afwachtingswedstrijd
Koen Van Echelpoel
M +32 472 40 09 75
echelpoel@telenet.be

 

Assistent Start
Marcel Loots
M +32 476 38 29 75
lootsmarcel6@gmail.com

 

Assistent Aankomst
Dave Resseler
M +32 472 03 31 20
daveresseler@gmail.com

 

Wagenpark
Jan Coertjens
M +32 497 87 75 77
jan.coertjens@skynet.be

 

Assistent VIP
Dimitri Vissers
M +32 468 24 94 74
d.vissers@telenet.be

 

.

Koersdirecteur
Frank Van Zitteren
M +32 474 56 73 03
frank.vanzitteren@gmail.com

 

Communicatie
René Vermeiren
M +32 497 61 31 09
Vermeiren.helsen@skynet.be

 

Assistent Start
Bert Geurts
M +32 473 75 59 58
bert.geurts@telenet.be

 

Grafische Beeldvorming
Dirk Cuyt
M +32 476 20 49 38
dirk@mammoetreclame.be

 

Ass. Wagenpark & Administratie
Gui Dumon
M +32 477 30 22 72
guidumon@skynet.be

 

Website
Jef Van Den Bosch
M +32 472 59 42 79
jozef.vandenbosch@skynet.be

Wilt u meer weten over onze Hospitality? Heeft u een opmerking of een suggestie of heeft u een specifieke vraag voor één van onze medewerkers. Vul dan hieronder even het contactformulier in, adresseer het onder ‘bericht voor’ aan de juiste dienst en dan koppelen we zo snel mogelijk naar u terug.
Form: