Contact/Pers

Algemene informatie

Schotense Wielerclub v.z.w.
Brechtsebaan 97
2930 Brasschaat
M +32 475 66 54 40
E-mail: info@scheldeprijs.be

Pers

Pers

press@flandersclassics.be

Aanvragen persaccreditatie: 

Cycling Service

 

.

Voorzitter
Jack Vissers
M +32 477 26 78 31
jack.vissers@scheldeprijs.be

 

Koersdirecteur
Mannen Elite
Frank Van Zitteren
M +32 474 56 73 03
frank.vanzitteren@gmail.com

 

Koersdirecteur
Vrouwen Elite
Koen Van Echelpoel
M +32 472 40 09 75
echelpoel@telenet.be

 

Algemene leiding Start
Henri Geurts
M +32 477 39 11 61
geurts.orta@skynet.be

 

Alg. leiding VIP/Aankomst
Patrick Andries
M +32 491 71 38 37
patrick.andries@hotmail.be

 

Veiligheidsverantwoordelijke
Frank Noens
M +32 498 86 63 04
frank.noens1@telenet.be

COMITE

Secretaris
Marc Van Camp
M +32 475 66 54 40
info@scheldeprijs.be

 

Adjunct koersdirecteur
Mannen Elite
Werner Hoogsteyns
M +32 494 80 36 74
hoobey@telenet.be

 

Adjunct koersdirecteur
Vrouwen Elite
Pieter Van Echelpoel
M +32 474 36 33 88
pieter_ve@hotmail.com

 

Assistent Start
Bert Geurts
M +32 473 75 59 58
bert.geurts@telenet.be

 

Assistent VIP
Dimitri Vissers
M +32 468 24 94 74
d.vissers@telenet.be

 

Communicatie
René Vermeiren
M +32 497 61 31 09
Vermeiren.helsen@skynet.be

.

Ondervoorzitter
Koen Van Echelpoel
M +32 472 40 09 75
echelpoel@telenet.be

 

Administratie - Permanentie
Mannen Elite
Raymond van Eijndhoven
M +31 622 47 94 37
scheldeprijs@gmail.com

 

Administratie - Permanentie
Vrouwen Elite
Jef Van Den Bosch
M +32 472 59 42 79
jozef.vandenbosch@skynet.be

 

.
.
.
.

 

Assistent Aankomst
Herman Wouters
M +32 473 47 08 58
hermanw@telenet.be

 

Website
Jef Van Den Bosch
M +32 472 59 42 79
jozef.vandenbosch@skynet.be

Wilt u meer weten over onze Hospitality? Heeft u een opmerking of een suggestie of heeft u een specifieke vraag voor één van onze medewerkers. Vul dan hieronder even het contactformulier in, adresseer het onder ‘bericht voor’ aan de juiste dienst en dan koppelen we zo snel mogelijk naar u terug.
Form: