Wedstrijd

Deelnemende Ploegen 2019

Acrog - Pauwelssauzen - Balen B.C.
Alfasun Alfacool CT
Asfra Racing Team
CRABBÉ TOITURES - CC CHEVIGNY
Dovy Keukens-FCC
RVC Ottignies
ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
Heist Cycling Team
Hubo - Titan Cargo CT
Illi-Bikes Cycling Team
Prorace Urbano Cycling Team
ROYAL CYCLIST'S PESANT CLUB LIEGEOIS
Stageco Cycling Team
Tops Antiek - Glascentrale HCT
Van Eyck Sport Ternat
VDM Van Durme - Michiels - Trawobo CT
VETRAPO CYCLING TEAM
VP Consulting Zanatta Cycling Team
VZW WP De Molenspurters Meulbeke
Wielerclub Steeds Vooraan Kontich
WSC HAND IN HAND BAAL
Young Cycling Talent Demer en Dijle
TEAM THIELEMANS & CO DE HAUWERE
DANNYJI CYCLING TEAM
GLÅMDAL SK (NOR)

Acrog - Pauwelssauzen - Balen B.C.

  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
  • 5.
  • 6.
  • 7.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Alfasun Alfacool CT

  • Belgium
    8. DE LANGE Pieter-Jan
  • Belgium
    9. MOREELS Louis
  • Belgium
    10. DESPONTIN Pierre
  • Belgium
    11. VAN DEN BERGHE Nathan
  • Belgium
    12. VAGENENDE Liam
  • Belgium
    13. DE TROYER Lorenz
  • Belgium
    14. COPPENS Daan
  • Belgium
    0. MUYLAERT Sam
  • Belgium
    0. DE RAEVE Stan
  • Belgium
    0. VAN DER HAEGEN Jarne
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Asfra Racing Team

  • Belgium
    15. VAN NUFFELEN Glen
  • Belgium
    16. FRANSEN David
  • Belgium
    17. SCHOTTE Lauwrence
  • Belgium
    18. DUBOIS Foeke
  • Belgium
    19. VERWAEST Kevin
  • Belgium
    20. VANDEMEULEBROECKE Steven
  • Belgium
    21. FIERENS Wietse
  • United Kingdom
    0. WILLIAMS Joe
  • Belgium
    0. VAN MALDEREN Bjorn
  • Belgium
    0. ROTTIERS Jens
  • Belarus
    0. VAN DE CAUTER Zeger
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

CRABBÉ TOITURES - CC CHEVIGNY

  • Belgium
    22. ADAM Florian
  • Belgium
    23. DE LIE Axel
  • Belgium
    24. DE VET Sander
  • Belgium
    25. DELCOMMUNE Martin
  • Belgium
    26. MARCHAND Bastian
  • Belgium
    27. SCHOTS Michaël
  • Belgium
    28. PETIT Thomas
  • Belgium
    0. VINCENT Johan
  • Belgium
    0. DELY Thibault
  • Belgium
    0. MEERSMAN Maxim
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Dovy Keukens-FCC

  • 29.
  • 30.
  • 31.
  • 32.
  • 33.
  • 34.
  • 35.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

RVC Ottignies

  • Belgium
    36. BARA Paul
  • Belgium
    37. CAREME Grégory
  • Belgium
    38. DAGHUYT Gianni
  • Belgium
    39. DELAHAYE Aurélien
  • Belgium
    40. TUSCANO Alessandro
  • Belgium
    41. VERMEIR Ronan
  • Belgium
    42. SIMON Steeven
  • Belgium
    0. LEGLEY Matthias
  • 0. SAUVAGE Simon
  • Belgium
    0. VAN HAELEN Bjarne
  • Belgium
    0. VICO Victor
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

  • 43.
  • 44.
  • 45.
  • 46.
  • 47.
  • 48.
  • 49.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Heist Cycling Team

  • 50.
  • 51.
  • 52.
  • 53.
  • 54.
  • 55.
  • 56.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Hubo - Titan Cargo CT

  • Belgium
    57. JACOBS Pieter
  • Belgium
    58. DE BOES Timmy
  • Belgium
    59. SEGERS Joren
  • Belgium
    60. DENS Tuur
  • Belgium
    61. PEELAERS Jeff
  • Belgium
    62. MERTENS Robin
  • Belgium
    63. RAEYMAEKERS Mattias
  • Belgium
    0. VAN TILBORGH Brent
  • Belgium
    0. HILLEN Michiel
  • Belgium
    0. VAN DER EYCKEN Brent
  • Belgium
    0. VERBIEST Senna
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Illi-Bikes Cycling Team

  • 64.
  • 65.
  • 66.
  • 67.
  • 68.
  • 69.
  • 70.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Prorace Urbano Cycling Team

  • Belgium
    71. DE MESMAEKER Tibo
  • Belgium
    72. DE PAUW Len
  • Belgium
    73. FRANCEN Joeri
  • Belgium
    74. DE SY Gertjan
  • Spain
    75. MONTES Pablo
  • Belgium
    76. MEYVIS Jef
  • Belgium
    77. LAUWENS Feddrik
  • Belgium
    0. VANDERMOSTEN Tom
  • Belgium
    0. VANDENBUSSCHE Jari
  • Belgium
    0. PEMEN Diederik
  • United Kingdom
    0. KELLY Adam
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

ROYAL CYCLIST'S PESANT CLUB LIEGEOIS

  • 78.
  • 79.
  • 80.
  • 81.
  • 82.
  • 83.
  • 84.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Stageco Cycling Team

  • 85.
  • 86.
  • 87.
  • 88.
  • 89.
  • 90.
  • 91.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Tops Antiek - Glascentrale HCT

  • 92.
  • 93.
  • 94.
  • 95.
  • 96.
  • 97.
  • 98.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Van Eyck Sport Ternat

  • 99.
  • 100.
  • 101.
  • 102.
  • 103.
  • 104.
  • 105.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

VDM Van Durme - Michiels - Trawobo CT

  • Belgium
    106. VERRAES Benjamin
  • Belgium
    107. COBBAERT Robby
  • Belgium
    108. NACHTERGAELE Niels
  • Belgium
    109. ROSSEEL Ricky
  • Belgium
    110. VAN RAEPENBUSCH Ruben
  • Belgium
    111. VOLKAERT Jonas
  • Belgium
    112. WANTE Jari
  • Belgium
    0. DE KETELE Angelo
  • Belgium
    0. DE NEVE Joerik
  • Belgium
    0. ORBIE Stephen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

VETRAPO CYCLING TEAM

  • 113.
  • 114.
  • 115.
  • 116.
  • 117.
  • 118.
  • 119.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

VP Consulting Zanatta Cycling Team

  • 120.
  • 121.
  • 122.
  • 123.
  • 124.
  • 125.
  • 126.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

VZW WP De Molenspurters Meulbeke

  • Belgium
    127. DHONT Arnoud
  • Belgium
    128. MAHIEU Mathias
  • Belgium
    129. MOERMAN Jens
  • Belgium
    130. PATTYN Jamie
  • Belgium
    131. ROSSEEUW Robin
  • Belgium
    132. VAN COPPENOLLE Lars
  • Belgium
    133. VERHOEYEN Brecht
  • Belgium
    0. BONNE Bert
  • Belgium
    0. SAINTOBIJN Quinten
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wielerclub Steeds Vooraan Kontich

  • 134.
  • 135.
  • 136.
  • 137.
  • 138.
  • 139.
  • 140.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WSC HAND IN HAND BAAL

  • 141.
  • 142.
  • 143.
  • 144.
  • 145.
  • 146.
  • 147.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Young Cycling Talent Demer en Dijle

  • 148.
  • 149.
  • 150.
  • 151.
  • 152.
  • 153.
  • 154.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

TEAM THIELEMANS & CO DE HAUWERE

  • 155.
  • 156.
  • 157.
  • 158.
  • 159.
  • 160.
  • 161.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

DANNYJI CYCLING TEAM

  • 162.
  • 163.
  • 164.
  • 165.
  • 166.
  • 167.
  • 168.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

GLÅMDAL SK (NOR)

  • Norway
    169. IHLE Ådne
  • Norway
    170. RØNNING, BREDESEN Vebjørn
  • Norway
    171. HORN SVENNEVIK Erling
  • Norway
    172. SØRENSEN Petter
  • Norway
    173. SKOFTEBY Kevin
  • Norway
    174. DALLAN, TRÆLLAND Jonas
  • Norway
    175. CHRISTOFFERSEN Jørgen
  • Norway
    0. HANSEN Dan Erik
  • Norway
    0. BRUHN, FAGERJORD Sebastian
  • Norway
    0. HOFTANISKA Mathias
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wegwijzer

Met de handige wegwijzer in pdf-formaat kunt u het volledige parcours van de 13de Memorial Staf Segers straat per straat meevolgen en weet u exact waar de renners passeren. Bovendien wordt er een indicatie gegeven aan de hand van drie mogelijke snelheden op welk tijdstip de renners op een bepaald punt zullen passeren.

Bekijk de Roadmap

Roadbook

Met dit uurrooster in pdf-formaat weet je perfect in welke gemeenten de deelnemers aan de 13de Memorial Staf Segers op woensdag 10 april passeren en staan bovendien ook de belangrijkste ijkpunten in het parcours vermeld zoals kasseistroken en bevoorradingsstroken.

Aan de hand van drie mogelijke snelheden wordt ingeschat waar op welk tijdstip de renners zullen passeren. Bovendien is er ook aangeduid na hoeveel kilometer de renners langs uw uitgekozen punt passeren en hoeveel kilometer ze vanaf dat punt nog voor de boeg hebben tot aan de finish in Schoten.

Bekijk het Uurrooster

Kaart

Een overzichtelijke kaart van de lokale omloop van de 13de Memorial Staf Segers, met opeenvolgende vermelding van alle straten op de omloop in Schoten, Schilde, sGravenwezel en Wijnegem.  Na 9x deze lokale omloop te hebben afgelegd volgt de ontknoping van de 13de Memorial op de Churchilllaan te Schoten.

Bekijk de Kaart

Technische Inlichtingen

In de Technische Gids is alle nuttige informatie opgenomen met betrekking tot de aanduidingen voor de wedstrijd, zoals de samenstelling van het College van Wedstrijdcommissarissen, Telecom, de Medische Controle, de Technische Inlichtingen, het Wedstrijdreglement,... van de 13de Memorial Staf Segers

Download de Technische Gids