Wedstrijdinfo

Op woensdag 14 oktober staat de 108ste editie van de Scheldeprijs op het programma. Gezien de huidige gezondheidstoestand in België roepen we als organisatie op om de wedstrijd thuis te volgen. Daarom werd er ook beslist om geen parcoursinformatie vrij te geven.

PLOEGEN / EQUIPES / TEAMS 2020

Deceuninck - Quick-Step (WT)
Lotto Soudal (WT)
Bahrain-McLaren (WT)
BORA - hansgrohe (WT)
Astana Pro Team (WT)
CCC TEAM (WT)
Cofidis (WT)
Groupama - FDJ (WT)
Israel Start-Up Nation (WT)
Mitchelton - Scott (WT)
NTT Pro Cycling (WT)
Ineos Grenadiers (WT)
Team Sunweb (WT)
Trek - Segafredo (WT)
UAE Team Emirates (WT)
Alpecin - Fenix (PRT)
B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM (PRT)
Bingoal WB (PRT)
Circus - Wanty Gobert (PRT)
Nippo Delko Provence (PRT)
Riwal Securitas Cycling Team (PRT)
Sport Vlaanderen - Baloise (PRT)
Team Arkea - Samsic (PRT)
Total Direct Energie (PRT)
Tarteletto - Isorex (CTM)

Deceuninck - Quick-Step (WT)

  • IE
    1. Sam Bennett
  • NZ
    2. Shane Archbold
  • BE
    3. Yves Lampaert
  • CZ
    4. Zdenek Stybar
  • FR
    5. Florian Senechal
  • DE
    6. Jannik Steimle
  • BE
    7. Bert Van Lerberghe
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto Soudal (WT)

  • AU
    11. Caleb Ewan
  • BE
    12. Jasper De Buyst
  • BE
    13. Frederik Frison
  • DE
    14. Roger Kluge
  • BE
    15. Nikolas Maes
  • NL
    16. Brian van Goethem
  • BE
    17. Florian Vermeersch
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bahrain-McLaren (WT)

  • GB
    21. Mark Cavendish
  • IT
    22. Sonny Colbrelli
  • TW
    23. Chun Kai Feng
  • ES
    24. Ivan Garcia Cortina
  • AT
    25. Marco Haller
  • SI
    26. Luka Pibernik
  • GB
    27. Fred Wright
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BORA - hansgrohe (WT)

  • DE
    31. Pascal Ackermann
  • LU
    32. Jean-Pierre Drucker
  • IT
    33. Daniel Oss
  • DE
    34. Marcus Burghardt
  • DE
    35. Andreas Schillinger
  • DE
    36. Michael Schwarzmann
  • DE
    37. Rüdiger Selig
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Astana Pro Team (WT)

  • BE
    41. Laurens De Vreese
  • KZ
    42. Artyom Zakharov
  • KZ
    43. Danil Fominykh
  • KZ
    44. Yevgeniy Gidich
  • KZ
    45. Dmitriy Gruzdev
  • CA
    46. Hugo Houle
  • IT
    47. Davide Martinelli
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

CCC TEAM (WT)

  • DE
    51. Jonas Koch
  • IT
    52. Jakub Mareczko
  • CH
    53. Michael Schär
  • BE
    54. Nathan Van Hooydonck
  • BE
    55. Guillaume Van Keirsbulck
  • ES
    56. Francisco José Ventoso Alberdi
  • BE
    57. Gijs Van Hoecke
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cofidis (WT)

  • FR
    61. Christophe Laporte
  • BE
    62. Piet Allegaert
  • FR
    65. Cyril Lemoine
  • FR
    66. Damien Touze
  • BE
    67. Julien Vermote
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Groupama - FDJ (WT)

  • CH
    71. Stefan Küng
  • GB
    72. Lewis Askey
  • FR
    73. Kevin Geniets
  • CH
    74. Fabian Lienhard
  • FR
    75. Mickael Delage
  • FR
    76. Olivier Le Gac
  • GB
    77. Jake Stewart
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Israel Start-Up Nation (WT)

  • DE
    81. Andre Greipel
  • IL
    82. Itamar Einhorn
  • CA
    83. Guillaume Boivin
  • FR
    84. Hugo Hofstetter
  • US
    85. Travis McCabe
  • EE
    86. Norman Vahtra
  • BE
    87. Tom Van Asbroeck
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Mitchelton - Scott (WT)

  • NZ
    91. Jack Bauer
  • AU
    92. Alexander Edmondson
  • AU
    93. Kaden Groves
  • IT
    94. Alexander Konychev
  • SI
    95. Luka Mezgec
  • HU
    96. Barnabás Peák
  • DK
    97. Christopher Juul Jensen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

NTT Pro Cycling (WT)

  • DE
    101. Maximilian Richard Walscheid
  • IT
    102. Samuele Battistella
  • AT
    103. Michael Gogl
  • NO
    104. Edvald Boasson Hagen
  • ZA
    105. Reinardt Janse Van Rensburg
  • ZA
    106. Jay Robert Thomson
  • NO
    107. Rasmus Fossum Tiller
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Ineos Grenadiers (WT)

  • GB
    111. Christopher Lawless
  • IT
    112. Leonardo Basso
  • GB
    113. Owain Doull
  • ES
    114. Carlos Rodriguez Cano
  • DE
    115. Christian Knees
  • NL
    116. Dylan van Baarle
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sunweb (WT)

  • NL
    121. Cees Bol
  • DE
    122. Max Kanter
  • DE
    123. Niklas Märkl
  • IT
    124. Alberto Dainese
  • DE
    125. Leon Heinschke
  • NL
    126. Joris Nieuwenhuis
  • DK
    127. Casper Pedersen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Trek - Segafredo (WT)

  • DK
    131. Mads Pedersen
  • LU
    132. Alex Kirsch
  • IE
    133. Ryan Mullen
  • US
    134. Kiel Reijnen
  • LV
    135. Toms Skujins
  • BE
    136. Jasper Stuyven
  • BE
    137. Edward Theuns
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

UAE Team Emirates (WT)

  • NO
    141. Alexander Kristoff
  • CH
    142. Tom Bohli
  • NO
    143. Sven Erik Bystrøm
  • NO
    144. Vegard Stake Laengen
  • PT
    145. Ivo Oliveira
  • PT
    146. Rui Oliveira
  • BE
    147. Jasper Philipsen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Alpecin - Fenix (PRT)

  • BE
    151. Tim Merlier
  • IT
    152. Sacha Modolo
  • DE
    153. Alexander Krieger
  • BE
    154. Senne Leysen
  • GB
    155. Alex Richardson
  • BE
    156. Jonas Rickaert
  • BE
    157. Otto Vergaerde
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM (PRT)

  • FR
    161. Bryan Coquard
  • BE
    162. Frederik Backaert
  • BE
    163. Kris Boeckmans
  • BE
    164. Jens Debusschere
  • FR
    165. Adrien Garel
  • FR
    166. Jeremy Lecroq
  • FR
    167. Julien Morice
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bingoal WB (PRT)

  • BE
    171. Sean De Bie
  • BE
    172. Jonas Castrique
  • EE
    173. Aksel Nõmmela
  • LU
    174. Tom Wirtgen
  • CH
    175. Joel Suter
  • BE
    176. Lionel Taminiaux
  • LU
    177. Luc Wirtgen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Circus - Wanty Gobert (PRT)

  • BE
    181. Alfdan De Decker
  • BE
    182. Ludwig De Winter
  • NL
    184. Wesley Kreder
  • NL
    186. Boy van Poppel
  • NL
    187. Danny van Poppel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Nippo Delko Provence (PRT)

  • FR
    191. Pierre BARBIER
  • ER
    192. Biniam GIRMAY HAILU
  • RO
    193. Eduard-Michael GROSU
  • JP
    194. Fumiyuki Beppu
  • RS
    195. Dusan RAJOVIC
  • LT
    196. Evaldas Siskevicius
  • FR
    197. Julien TRARIEUX
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Riwal Securitas Cycling Team (PRT)

  • NL
    201. Arvid de Kleijn
  • NL
    202. Martijn Budding
  • NL
    203. Piotr Havik
  • NO
    204. August Jensen
  • DK
    205. Tobias Mørch Kongstad
  • NL
    206. Elmar Reinders
  • NO
    207. Sondre Enger
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sport Vlaanderen - Baloise (PRT)

  • BE
    211. Sasha Weemaes
  • BE
    212. Cedric Beullens
  • BE
    213. Amaury Capiot
  • BE
    214. Kenny De Ketele
  • BE
    215. Lindsay De Vylder
  • BE
    216. Robbe Ghys
  • BE
    217. Milan Menten
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Arkea - Samsic (PRT)

  • FR
    221. Nacer Bouhanni
  • FR
    222. Donavan Vincent Grondin
  • FR
    223. Clement Russo
  • NL
    224. Bram Welten
  • FR
    225. Thomas Boudat
  • BE
    226. Christophe Noppe
  • GB
    227. Connor Swift
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Total Direct Energie (PRT)

  • IT
    231. Niccolo Bonifazio
  • FR
    232. Romain Cardis
  • FR
    233. Florian MAITRE
  • FR
    234. Adrien Petit
  • FR
    235. Geoffrey Soupe
  • FR
    236. Anthony Turgis
  • BE
    237. Dries Van Gestel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Tarteletto - Isorex (CTM)

  • BE
    241. Michael Van Staeyen
  • BE
    242. Gianni Marchand
  • BE
    243. Jacob Relaes
  • AL
    244. Ylber Sefa
  • BE
    245. Elias Van Breussegem
  • BE
    246. Maxime De Poorter
  • BE
    247. Enzo Wouters
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Op afstand zie je meer!

In functie van de veiligheid en algemene gezondheid tijdens onze Vlaamse najaarswedstrijden vragen we uitzonderlijk om de wedstrijd thuis te volgen. Stem af op een van deze kanalen en mis niets van de Scheldeprijs!

#FlandrienAtHome