Wedstrijd

Wegwijzer

Met de handige wegwijzer in pdf-formaat kunt u het volledige parcours van de 107e Scheldeprijs straat per straat meevolgen en weet u exact waar de renners passeren, inclusief handige pijlen en iconen om de route van de renners aan te duiden. Bovendien wordt er een indicatie gegeven aan de hand van drie mogelijke snelheden op welk tijdstip de renners op een bepaald punt zullen passeren.

Bekijk de Roadmap

Timetable

Met dit uurrooster in pdf-formaat weet je perfect in welke steden en gemeenten de Scheldeprijs op woensdag 10 april passeren en staan bovendien ook de belangrijkste ijkpunten in het parcours vermeld zoals kasseistroken en bevoorradingsstroken.

Aan de hand van drie mogelijke snelheden wordt ingeschat op welk tijdstip de renners zullen passeren in uw stad of gemeenten. Bovendien is er ook aangeduid na hoeveel kilometer de renners langs uw uitgekozen punt passeren en hoeveel kilometer ze vanaf dat punt nog voor de boeg hebben tot aan de finish in Schoten.

Bekijk het Uurrooster

Parcours detail

Op ons interactief profiel kunt u met de muis scrollen tussen start en finish. Door op de onderstaande button of op de icoontjes in de kaart te klikken, krijgt u gedetailleerde informatie over het parcours te zien. Zo krijgt u meer informatie over bevoorradingszones, kasseistroken of andere points of interest (POI) langsheen het parcours. Vanaf de start in Terneuzen krijgt u een idee hoe laat de renners ongeveer passeren tijdens hun tocht door Zeeland langs Middelburg-Veere-Veerse Gatdam (met zicht op de Oosterscheldekering)-Kamperland-Kortgene-Goes-Kapelle-Wemeldinge-Yerseke-Rilland, door Noord Brabant, de grensovergang van Nederland naar België in Putte en de finale van de wedstrijd in en rond Schoten. 

Bekijk parcours detail

Kaart/Profiel

Een overzichtelijke kaart met bijhorende profielbeschrijving van het parcours van de 107de Scheldeprijs kan u hier downloaden. 

Bekijk de Kaart en het Profiel

Informatie

Ontdek hier alle nuttige informatie met betrekking tot de aanduidingen voor de wedstrijd, zoals de samenstelling van het College van Wedstrijdcommissarissen, Telecom, de Medische Controle, de Technische Inlichtingen, en het Wedstrijdreglement van de 107de Scheldeprijs. 

Klik hier voor de volledige technische gids in pdf-formaat

Aanduidingen Internationale Jury, Technische Inlichtingen en Wedstrijdreglement
Sleep om het volledige parcours te bekijken

Deelnemende Ploegen 2019

Deceuninck - Quick-Step (WT)
Lotto Soudal (WT)
BORA - Hansgrohe (WT)
EF Education First (WT)
Team Dimension Data (WT)
Team Katusha Alpecin (WT)
Team Sky (WT)
Team Sunweb (WT)
Trek - Segafredo (WT)
UAE Team Emirates (WT)
Androni Giocattoli - Sidermec
Cofidis, Solutions Crédits (PCT)
Corendon - Circus (PCT)
Direct Energie (PCT)
Israel Cycling Academy (PCT)
Riwal Readynez Cycling Team
Roompot - Charles (PCT)
Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)
Team Arkea - Samsic (PCT)
Vital Concept - B&B Hotels (PCT)
Wallonie Bruxelles (PCT)
Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)

Deceuninck - Quick-Step (WT)

  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
  • 5.
  • 6.
  • 7.
  • 0.

Lotto Soudal (WT)

  • BE
    31. Jens Debusschere
  • DK
    32. Lars Bak Ytting
  • BE
    33. Nikolas Maes
  • NL
    34. Moreno Hofland
  • BE
    35. Lawrence Naesen
  • DE
    36. Marcel Sieberg
  • BE
    37. Enzo Wouters

BORA - Hansgrohe (WT)

  • DE
    11. Pascal Ackermann
  • SK
    12. Erik Baska
  • SK
    13. Michal Kolar
  • IT
    14. Matteo Pelucchi
  • DE
    15. Christoph Pfingsten
  • DE
    16. Michael Schwarzmann
  • DE
    17. Rüdiger Selig

EF Education First (WT)

  • 31.
  • 32.
  • 33.
  • 34.
  • 35.
  • 36.
  • 37.
  • 0.

Team Dimension Data (WT)

  • 41.
  • 42.
  • 43.
  • 44.
  • 45.
  • 46.
  • 47.
  • 0.

Team Katusha Alpecin (WT)

  • DE
    1. Marcel Kittel
  • BE
    2. Jenthe Biermans
  • AT
    3. Marco Haller
  • DE
    4. Tony Martin
  • DE
    5. Nils Politt
  • DK
    6. Mads Würtz Schmidt
  • DE
    7. Rick Zabel

Team Sky (WT)

  • IT
    61. Leonardo Basso
  • GB
    62. Jonathan Dibben
  • GB
    63. Owain Doull
  • DE
    64. Christian Knees
  • GB
    65. Christopher Lawless
  • GB
    66. Ian Stannard
  • PL
    67. Lukasz Wisniowski

Team Sunweb (WT)

  • DE
    71. Phil Bauhaus
  • DK
    72. Søren Kragh Andersen
  • NL
    73. Roy Curvers
  • NL
    74. Lennard Hofstede
  • NL
    75. Tom Stamsnijder
  • NL
    76. Mike Teunissen
  • DE
    77. Maximilian Richard Walscheid

Trek - Segafredo (WT)

  • 81.
  • 82.
  • 83.
  • 84.
  • 85.
  • 86.
  • 87.
  • 0.

UAE Team Emirates (WT)

  • 91.
  • 92.
  • 93.
  • 94.
  • 95.
  • 96.
  • 97.
  • 0.

Androni Giocattoli - Sidermec

  • 101.
  • 102.
  • 103.
  • 104.
  • 105.
  • 106.
  • 107.
  • 0.

Cofidis, Solutions Crédits (PCT)

  • BE
    121. Michael Van Staeyen
  • FR
    122. Dorian Godon
  • FR
    124. Geoffrey Soupe
  • FR
    125. Jimmy Turgis
  • BE
    126. Bert Van Lerberghe
  • BE
    127. Kenneth Vanbilsen

Corendon - Circus (PCT)

  • 121.
  • 122.
  • 123.
  • 124.
  • 125.
  • 126.
  • 127.
  • Germany
    0.

Direct Energie (PCT)

  • 131.
  • 132.
  • 133.
  • 134.
  • 135.
  • 136.
  • 137.
  • 0.

Israel Cycling Academy (PCT)

  • NO
    141. Sondre Enger
  • IL
    142. Roy Goldstein
  • CA
    143. Benjamin Perry
  • NZ
    145. Hamish Schreurs
  • US
    146. Tyler Williams
  • IL
    147. Aviv Yechezkel

Riwal Readynez Cycling Team

  • 151.
  • 152.
  • 153.
  • 154.
  • 155.
  • 156.
  • 157.
  • 0.

Roompot - Charles (PCT)

  • 161.
  • 162.
  • 163.
  • 164.
  • 165.
  • 166.
  • 167.
  • 0.

Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)

  • BE
    161. Amaury Capiot
  • BE
    162. Maxime Farazijn
  • BE
    163. Milan Menten
  • BE
    164. Edward Planckaert
  • BE
    165. Jonas Rickaert
  • BE
    166. Kenneth Van Rooy
  • BE
    167. Jordi Warlop

Team Arkea - Samsic (PCT)

  • 181.
  • 182.
  • 183.
  • 184.
  • 185.
  • 186.
  • 187.
  • 0.

Vital Concept - B&B Hotels (PCT)

  • 191.
  • 192.
  • 193.
  • 194.
  • 195.
  • 196.
  • 197.
  • 0.

Wallonie Bruxelles (PCT)

  • BE
    201. Kenny Dehaes
  • BE
    202. Jimmy Duquennoy +
  • BE
    203. Ludovic Robeet
  • BE
    204. Franklin Six
  • CH
    205. Lukas Spengler
  • BE
    206. Julien Stassen
  • BE
    207. Maxime Vantomme

Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)

  • BE
    191. Timothy Dupont
  • BE
    192. Tom Devriendt
  • NL
    193. Wesley Kreder
  • GB
    194. Mark McNally
  • BE
    195. Guillaume Van Keirsbulck
  • BE
    196. Kevin Van Melsen
  • BE
    197. Pieter Vanspeybrouck