Wedstrijd

Sleep om het volledige parcours te bekijken

Deelnemende Ploegen 2019

Deceuninck - Quick-Step (WT)
Lotto Soudal (WT)
BORA - Hansgrohe (WT)
EF Education First (WT)
Team Dimension Data (WT)
Team Katusha Alpecin (WT)
Team Sky (WT)
Team Sunweb (WT)
Trek - Segafredo (WT)
UAE Team Emirates (WT)
Cofidis, Solutions Crédits (PCT)
Corendon - Circus (PCT)
Total Direct Energie (PCT)
Israel Cycling Academy (PCT)
Riwal Readynez Cycling Team
Roompot - Charles (PCT)
Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)
Team Arkea - Samsic (PCT)
Vital Concept - B&B Hotels (PCT)
Wallonie Bruxelles (PCT)
Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)

Deceuninck - Quick-Step (WT)

  • NL
    1. Fabio Jakobsen
  • BE
    2. Tim Declercq
  • BE
    3. Iljo Keisse
  • CO
    4. Alvaro Jose Hodeg Chagui
  • IT
    5. Davide Martinelli
  • DK
    6. Michael Morkov
  • FR
    7. Florian Senechal
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto Soudal (WT)

  • GB
    11. Adam Blythe
  • BE
    12. Stan Dewulf
  • BE
    13. Frederik Frison
  • BE
    14. Nikolas Maes
  • BE
    15. Lawrence Naesen
  • NL
    16. Brian van Goethem
  • BE
    17. Enzo Wouters
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BORA - Hansgrohe (WT)

  • DE
    21. Pascal Ackermann
  • PL
    22. Maciej Bodnar
  • DE
    23. Marcus Burghardt
  • SK
    24. Juraj Sagan
  • DE
    25. Andreas Schillinger
  • DE
    26. Michael Schwarzmann
  • DE
    27. Rüdiger Selig
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

EF Education First (WT)

  • BE
    31. Sep Vanmarcke
  • DK
    32. Matti Breschel
  • IT
    33. Sacha Modolo
  • GB
    34. Daniel McLay
  • US
    35. Logan Owen
  • US
    36. Taylor Phinney
  • NL
    37. Julius van den Berg
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Dimension Data (WT)

  • ZA
    41. Ryan Gibbons
  • NO
    42. Edvald Boasson Hagen
  • ZA
    43. Reinardt Janse Van Rensburg
  • ZA
    44. Jay Robert Thomson
  • NO
    45. Rasmus Fossum Tiller
  • AU
    46. Mark Renshaw
  • BE
    47. Julien Vermote
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Katusha Alpecin (WT)

  • DE
    51. Marcel Kittel
  • BE
    52. Jenthe Biermans
  • BE
    53. Jens Debusschere
  • AT
    54. Marco Haller
  • CH
    55. Reto Hollenstein
  • DE
    56. Nils Politt
  • DE
    57. Rick Zabel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sky (WT)

  • NO
    61. Kristoffer Halvorsen
  • IT
    62. Gianni Moscon
  • GB
    63. Owain Doull
  • IT
    64. Filippo Ganna
  • DE
    65. Christian Knees
  • GB
    66. Christopher Lawless
  • GB
    67. Ian Stannard
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sunweb (WT)

  • DE
    71. Maximilian Richard Walscheid
  • DE
    72. Nikias Arndt
  • NL
    73. Cees Bol
  • NL
    74. Roy Curvers
  • DE
    75. Lennard Kämna
  • DK
    76. Asbjorn Kragh Andersen
  • DK
    77. Casper Pedersen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Trek - Segafredo (WT)

  • BE
    81. Edward Theuns
  • US
    82. Kiel Reijnen
  • NZ
    83. Alex Frame
  • IT
    84. Matteo Moschetti
  • IE
    85. Ryan Mullen
  • DK
    86. Mads Pedersen
  • NL
    87. Koen De Kort
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

UAE Team Emirates (WT)

  • BE
    91. Jasper Philipsen
  • IT
    92. Simone Consonni
  • IT
    93. Roberto Ferrari
  • CH
    94. Tom Bohli
  • PT
    95. Ivo Oliveira
  • PT
    96. Rui Oliveira
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cofidis, Solutions Crédits (PCT)

  • FR
    101. Hugo Hofstetter
  • IT
    102. Filippo Fortin
  • FR
    103. Cyril Lemoine
  • DE
    104. Marco Mathis
  • BE
    105. Bert Van Lerberghe
  • BE
    106. Kenneth Vanbilsen
  • BE
    107. Zico Waeytens
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Corendon - Circus (PCT)

  • BE
    111. Roy Jans
  • BE
    112. Dries de Bondt
  • DK
    113. Lasse Norman Hansen
  • BE
    114. Joeri Stallaert
  • NL
    115. Maarten van Trijp
  • BE
    116. Gianni Vermeersch
  • BE
    117. Jonas Rickaert
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Total Direct Energie (PCT)

  • IT
    121. Niccolo Bonifazio
  • FR
    122. Mathieu Burgaudeau
  • FR
    123. Romain Cardis
  • NL
    124. Pim Ligthart
  • FR
    125. Adrien Petit
  • FR
    126. Alexandre Pichot
  • FR
    127. Simon Sellier
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Israel Cycling Academy (PCT)

  • BE
    131. Tom Van Asbroeck
  • AU
    132. Zakkari Dempster
  • IT
    134. Riccardo Minali
  • CA
    135. Benjamin Perry
  • NZ
    136. Hamish Schreurs
  • NL
    137. Dennis van Winden
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Riwal Readynez Cycling Team

  • DK
    141. Rasmus Bøgh Wallin
  • DK
    142. Nicolai Brøchner Nielsen
  • SE
    143. Kim Magnusson
  • DK
    144. Tobias Mørch Kongstad
  • DK
    145. Mathias Norsgaard Jørgensen
  • DK
    146. Emil Nygaard Vinjebo
  • DK
    147. Torkil Veyhe
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Roompot - Charles (PCT)

  • BE
    151. Michael Van Staeyen
  • BE
    152. Senne Leysen
  • NL
    153. Jesper Asselman
  • NL
    154. Justin Timmermans
  • BE
    155. Stijn Steels
  • NL
    156. Boy van Poppel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)

  • BE
    161. Amaury Capiot
  • BE
    162. Robbe Ghys
  • BE
    163. Milan Menten
  • BE
    164. Christophe Noppe
  • BE
    165. Kenneth Van Rooy
  • BE
    166. Sasha Weemaes
  • BE
    167. Thimo Willems
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Arkea - Samsic (PCT)

  • DE
    171. Andre Greipel
  • FR
    172. Brice Feillu
  • FR
    173. Thibault Guernalec
  • FR
    174. Alan Riou
  • FR
    175. Clement Russo
  • FR
    176. Franck Bonnamour
  • FR
    177. Florian Vachon
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Vital Concept - B&B Hotels (PCT)

  • FR
    181. Lorenzo Manzin
  • BE
    182. Kris Boeckmans
  • FR
    183. Corentin Ermenault
  • FR
    184. Jeremy Lecroq
  • FR
    185. Julien Morice
  • FR
    186. Adrien Garel
  • BE
    187. Jonas Vangenechten
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wallonie Bruxelles (PCT)

  • BE
    191. Kenny Dehaes
  • LV
    192. Emils Liepins
  • BE
    193. Kenny Molly
  • BE
    194. Baptiste Planckaert
  • LU
    195. Tom Wirtgen
  • BE
    196. Franklin Six
  • BE
    197. Lionel Taminiaux
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)

  • BE
    201. Timothy Dupont
  • BE
    202. Alfdan De Decker
  • BE
    203. Frederik Backaert
  • NL
    204. Wesley Kreder
  • IT
    205. Andrea Pasqualon
  • BE
    206. Tom Devriendt
  • BE
    207. Pieter Vanspeybrouck
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wegwijzer

Met de handige wegwijzer in pdf-formaat kunt u het volledige parcours van de 107e Scheldeprijs straat per straat meevolgen en weet u exact waar de renners passeren, inclusief handige pijlen en iconen om de route van de renners aan te duiden. Bovendien wordt er een indicatie gegeven aan de hand van drie mogelijke snelheden op welk tijdstip de renners op een bepaald punt zullen passeren.

Bekijk de Roadmap

Timetable

Met dit uurrooster in pdf-formaat weet je perfect in welke steden en gemeenten de Scheldeprijs op woensdag 10 april passeren en staan bovendien ook de belangrijkste ijkpunten in het parcours vermeld zoals kasseistroken en bevoorradingsstroken.

Aan de hand van drie mogelijke snelheden wordt ingeschat op welk tijdstip de renners zullen passeren in uw stad of gemeenten. Bovendien is er ook aangeduid na hoeveel kilometer de renners langs uw uitgekozen punt passeren en hoeveel kilometer ze vanaf dat punt nog voor de boeg hebben tot aan de finish in Schoten.

Bekijk het Uurrooster

Parcours detail

Op ons interactief profiel kunt u met de muis scrollen tussen start en finish. Door op de onderstaande button of op de icoontjes in de kaart te klikken, krijgt u gedetailleerde informatie over het parcours te zien. Zo krijgt u meer informatie over bevoorradingszones, kasseistroken of andere points of interest (POI) langsheen het parcours. Vanaf de start in Terneuzen krijgt u een idee hoe laat de renners ongeveer passeren tijdens hun tocht door Zeeland langs Middelburg-Veere-Veerse Gatdam (met zicht op de Oosterscheldekering)-Kamperland-Kortgene-Goes-Kapelle-Wemeldinge-Yerseke-Rilland, door Noord Brabant, de grensovergang van Nederland naar België in Putte en de finale van de wedstrijd in en rond Schoten. 

Bekijk parcours detail

Kaart/Profiel

Een overzichtelijke kaart met bijhorende profielbeschrijving van het parcours van de 107de Scheldeprijs kan u hier downloaden. 

Bekijk de Kaart en het Profiel

Informatie

Ontdek hier alle nuttige informatie met betrekking tot de aanduidingen voor de wedstrijd, zoals de samenstelling van het College van Wedstrijdcommissarissen, Telecom, de Medische Controle, de Technische Inlichtingen, en het Wedstrijdreglement van de 107de Scheldeprijs. 

Klik hier voor de volledige technische gids in pdf-formaat

Aanduidingen Internationale Jury, Technische Inlichtingen en Wedstrijdreglement