Wedstrijd

Deelnemende Ploegen 2018

Stageco-Special Paint Cycling Team
Heist Cycling Team HCT
VDM Van Durme - Michiels - Trawobo Cycling Team
VP Consulting – Zanatta Cycling Team
Van Eyck Sport Ternat
Illi-Bikes Cycling Team
Dovy Keukens-FCC
Wielerclub Steeds Vooraan Kontich
GOMA DAKWERKEN - VDBG STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
VETRAPO CYCLING TEAM
WSC HAND IN HAND BAAL
Hubo-Aerts Action bike CT
Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT
NATURABLUE CYCLING TEAM
TOITURES CRABBÉ - CC CHEVIGNY
Royal Antwerp Bicycle Club
Sport en Moedig Genk
Young Cycling Talent Demer en Dijle
ROYAL CYCLIST'S PESANT CLUB LIEGEOIS
ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
ACROG - Pauwelssauzen - Balen BC
BAGUET MIBA INDULEK DERITO CYCLING TEAM
Jarface Development Team
DANNYJI CYCLING TEAM
TEAM THIELEMANS & CO DE HAUWERE

Stageco-Special Paint Cycling Team

  • Belgium
    1. Kenny WILLEMS
  • Belgium
    2. Laurent CREFFIER
  • Belgium
    3. Han DEVOS
  • Belgium
    4. Brent CLÉ
  • Belgium
    5. Yarno VANDENBROECK
  • Belgium
    6. Steff VAN GENECHTEN
  • Belgium
    7. Ward SCHOEVAERS
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Heist Cycling Team HCT

  • Belgium
    11. Stijn DEMOLDER
  • Belgium
    12. Bavo HAEMELS
  • Belgium
    13. Edwin THIJS
  • Belgium
    14. Thomas VERHEYEN
  • Belgium
    15. Hans VAN NYEN
  • Belgium
    16. Nick DE WEERDT
  • Belgium
    17. Dries VAN DYCK
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

VDM Van Durme - Michiels - Trawobo Cycling Team

  • Belgium
    21. Benjamin VERRAES
  • Belgium
    22. Jens DE MEYERE
  • Belgium
    23. Ruben VAN RAEPENBUSCH
  • Belgium
    24. Jules HESTERS
  • Belgium
    25. Gilles DE WILDE
  • Belgium
    26. Stephen ORBIE
  • Belgium
    27. Dries GEERINCK
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

VP Consulting – Zanatta Cycling Team

  • Belgium
    31. Rutger WOUTERS
  • Belgium
    32. Michiel BROES
  • Belgium
    33. Ruben CUMPS
  • Belgium
    34. Ward VAN LAER
  • Belgium
    35. Sven MORIS
  • Belgium
    36. Jonas CORNELIS
  • Belgium
    37. Jef BERTELS
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Van Eyck Sport Ternat

  • Belgium
    41. Dries MAESEN
  • Belgium
    42. Jens MOENS
  • Belgium
    43. Kenn SIMON
  • Belgium
    44. Stijn SIEMONS
  • Belgium
    45. Jens TEIRLINCK
  • 46.
  • Belgium
    47. Tom TIMMERMANS
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Illi-Bikes Cycling Team

  • Belgium
    51. Wout HUYGEN
  • Belgium
    52. Fabrice MELS
  • Netherlands
    53. Roy PIETERS
  • Belgium
    54. Joran MERTENS
  • Belgium
    55. Pieter OERLEMANS
  • Belgium
    56. Michaël DELBAEN
  • Belgium
    57. Mauro VERLEYEN
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Dovy Keukens-FCC

  • Belgium
    61. Ruben DE MAREZ
  • Belgium
    62. Jochen DEWEER
  • Belgium
    63. Fabrizio DEKONING
  • Belgium
    64. Aaron DEWACHTER
  • Belgium
    65. Tiebo DEVOOGDT
  • 66.
  • 67.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wielerclub Steeds Vooraan Kontich

  • Belgium
    71. Sam VAN DE MIEROOP
  • Belgium
    72. Nils HEYNS
  • Belgium
    73. Senne GABRIELS
  • Belgium
    74. Ward TIMMERMANS
  • Belgium
    75. Jeff BYLOOS
  • Belgium
    76. Bram ROMBOUTS
  • Belgium
    77. Wannes NACHTEGAELE
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

GOMA DAKWERKEN - VDBG STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

  • Belgium
    81. Kevin RASSCHAERT
  • Belgium
    82. Jasper PARIDAENS
  • Belgium
    83. Glenn MARIN
  • United Kingdom
    84. Ben FOAMES
  • Belgium
    85. Jari HEYSE
  • United Kingdom
    86. Jospech SUTTON
  • Belgium
    87. Tim PORIAU
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

VETRAPO CYCLING TEAM

  • Belgium
    91. Balder DE DONCKER
  • Belgium
    92. Arne DE SCHUYTER
  • Belgium
    93. Cedric VAN DER STRAETEN
  • Belgium
    94. Niels SCHITTECATTE
  • 95.
  • Belgium
    96. Steven VAN HYFTE
  • Belgium
    97. Kobe VANOVERSCHELDE
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WSC HAND IN HAND BAAL

  • Belgium
    101. Maxim ANDRIEU
  • Belgium
    102. Dylan DE PEUTER
  • Belgium
    103. Dries HEMELINGS
  • Belgium
    104. Hoang SWENNEN
  • Belgium
    105. Jens VANDERHEYDEN
  • Belgium
    106. Michaël LEFEVER
  • Belgium
    107. Ruben WOUTERS
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Hubo-Aerts Action bike CT

  • Belgium
    111. Pieter JACOBS
  • Belgium
    112. Timmy DE BOES
  • Belgium
    113. Joren SEGERS
  • Belgium
    114. Jef DE BOECK
  • Belgium
    115. Kris KUYPERS
  • Belgium
    116. Tom OERLEMANS
  • Belgium
    117. Senna VERBIEST
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT

  • Belgium
    121. Jarne JACQUES
  • Belgium
    122. Wannes DEBUYSERE
  • Belgium
    123. Guus VANDORPE
  • Belgium
    124. Jonas VANDEPUTTE
  • Belgium
    125. Michiel VANDERBAUWHEDE
  • Finland
    126. Jesse UUSIPERHE
  • Belgium
    127. Robbe DELEU
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

NATURABLUE CYCLING TEAM

  • Belgium
    131. Sean BERO
  • Belgium
    132. Aurélien BIEBUYCK
  • Belgium
    133. Corentin BIEBUYCK
  • Belgium
    134. Robin HAUBRUGE
  • Belgium
    135. Dimitri LA ROSE
  • Belgium
    136. Corentin QUERTINMONT
  • Belgium
    137. Simon STEEVEN
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

TOITURES CRABBÉ - CC CHEVIGNY

  • Belgium
    141. Renaud ANSELME
  • Belgium
    142. Dorian BERTRAND
  • Belgium
    143. Tanguy CARTON
  • Belgium
    144. Alessandro DE AMICIS
  • Belgium
    145. Axel DE LIE
  • Belgium
    146. Florian ADAM
  • Belgium
    147. Martin PALM
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Royal Antwerp Bicycle Club

  • Netherlands
    151. Thijs BARENDREGT
  • Belgium
    152. Kristof DOCKX
  • Belgium
    153. Robin JACOBS
  • Belgium
    154. Kilian CLOOTS
  • Belgium
    155. Tijs VAN AERT
  • Belgium
    156. Niels SMOUT
  • Belgium
    157. Tom GOOVAERTS
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sport en Moedig Genk

  • Belgium
    161. Dries DOPS
  • Belgium
    162. Vince VRANKEN
  • Belgium
    163. Steven VAN DEN OETELAAR
  • Belgium
    164. Vinny BZDENGA
  • Belgium
    165. Kevin VANAENRODE
  • Belgium
    166. Joris VERDIN
  • Belgium
    167. Kristof WILLEMEN
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Young Cycling Talent Demer en Dijle

  • Belgium
    171. Oliver DELAEY
  • Belgium
    172. Wietse FIERENS
  • Belgium
    173. Stef SERRÉ
  • Belgium
    174. Kevin STEURS
  • Belgium
    175. Jannes VALVEKENS
  • Belgium
    176. Bjarne GOVAERTS
  • Belgium
    177. Niels VERDIJCK
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

ROYAL CYCLIST'S PESANT CLUB LIEGEOIS

  • Belgium
    181. François ALLARD
  • Belgium
    182. Alexandre TOUBEAU
  • Belgium
    183. Gianni DAGHUYT
  • Belgium
    184. Nicolas TOUBEAU
  • Belgium
    185. Collin ELST
  • Belgium
    186. Adrien FORTHOMME
  • 187.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

  • Belgium
    191. Aurélien DELAHAYE
  • Belgium
    192. Aurélien CHAMPENOIS
  • Belgium
    193. Maxime HAOT
  • Belgium
    194. Frédéric JACOB
  • Belgium
    195. Axel VAN LIEFFERINGE
  • 196.
  • Belgium
    197. Clément FERNANDEZ
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

ACROG - Pauwelssauzen - Balen BC

  • Belgium
    201. Gerry DRUYTS
  • Belgium
    202. Sander ELEN
  • Belgium
    203. Dries LEHAEN
  • Belgium
    204. Kurt GEYSEN
  • Belgium
    205. Joris GEUENS
  • Belgium
    206. Bert SCHOUTEDEN
  • Belgium
    207. Simon VAN ROY
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BAGUET MIBA INDULEK DERITO CYCLING TEAM

  • Belgium
    211. Pauwel VERHULST
  • Belgium
    212. Bram VAN RENTERGHEM
  • Belgium
    213. Wouter VAN ENDE
  • Belgium
    214. Brent VAN DER EYCKEN
  • Norway
    215. Anders ODDLI
  • United Kingdom
    216. Jez MCCANN
  • United Kingdom
    217. Stephen DENT
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Jarface Development Team

  • Belgium
    221. Daan COPPENS
  • Belgium
    222. Matthias DE CLERCK
  • Belgium
    223. Robbe FELIX
  • Belgium
    224. Sam MUYLAERT
  • Belgium
    225. Robbe PRIEELS
  • 226.
  • Belgium
    227. Jens VERHAEGEN
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

DANNYJI CYCLING TEAM

  • Belgium
    231. Alexandre MARLIER
  • 232.
  • Belgium
    233. Benjamin ADAM
  • Belgium
    234. Daivy SCLACMENDER
  • Belgium
    235. Julien DELCOURT
  • 236.
  • Belgium
    237. Corentin DELLACHERIE
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

TEAM THIELEMANS & CO DE HAUWERE

  • Belgium
    241. Guillaume VAN DE VELDE
  • Belgium
    242. Michael ADRIAENSEN
  • Belgium
    243. Ward VAN DRIESSCHE
  • Belgium
    244. Jarne DE OST
  • Belgium
    245. Indy VAN DAMME
  • Belgium
    246. Bjorn VAN MALDEREN
  • Belgium
    247. Mathieu GOOSSENS
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wegwijzer

Met de handige wegwijzer in pdf-formaat kunt u het volledige parcours van de 12de Memorial Staf Segers straat per straat meevolgen en weet u exact waar de renners passeren. Bovendien wordt er een indicatie gegeven aan de hand van drie mogelijke snelheden op welk tijdstip de renners op een bepaald punt zullen passeren.

Bekijk de Roadmap

Roadbook

Met dit uurrooster in pdf-formaat weet je perfect in welke gemeenten de deelnemers aan de 12de Memorial Staf Segers op woensdag 4 april passeren en staan bovendien ook de belangrijkste ijkpunten in het parcours vermeld zoals kasseistroken en bevoorradingsstroken.

Aan de hand van drie mogelijke snelheden wordt ingeschat waar op welk tijdstip de renners zullen passeren. Bovendien is er ook aangeduid na hoeveel kilometer de renners langs uw uitgekozen punt passeren en hoeveel kilometer ze vanaf dat punt nog voor de boeg hebben tot aan de finish in Schoten.

Bekijk het Uurrooster

Kaart

Een overzichtelijke kaart van de lokale omloop van de 12de Memorial Staf Segers, met opeenvolgende vermelding van alle straten op de omloop in Schoten, Schilde, sGravenwezel en Wijnegem.  Na 9x deze lokale omloop te hebben afgelegd volgt de ontknoping van de 12de Memorial op de Churchilllaan te Schoten.

Bekijk de Kaart

Technische Inlichtingen

In de Technische Gids is alle nuttige informatie opgenomen met betrekking tot de aanduidingen voor de wedstrijd, zoals de samenstelling van het College van Wedstrijdcommissarissen, Telecom, de Medische Controle, de Technische Inlichtingen, het Wedstrijdreglement,... van de 12de Memorial Staf Segers

Open de Technische Gids