Wedstrijd

Sleep om het volledige parcours te bekijken

Deelnemende Ploegen 2018

Team Katusha - Alpecin (WT)
BORA - Hansgrohe (WT)
Quick - Step Floors (WT)
Lotto Soudal (WT)
Team Dimension Data (WT)
Team LottoNL - Jumbo (WT)
Team Sky (WT)
Team Sunweb (WT)
Groupama - FDJ (WT)
Astana Pro Team (WT)
Team EF Education First - Drapac (WT)
Aqua Blue Sport (PCT)
Cofidis, Solutions Crédits (PCT)
Fortuneo - Samsic (PCT)
Israel Cycling Academy (PCT)
Roompot - Nederlandse Loterij (PCT)
Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)
Verandas Willems - Crelan (PCT)
Vital Concept (PCT)
Wanty - Groupe Gobert (PCT)
WB Veranclassic Aqua Protect (PCT)
CCC SPRANDI POLKOWICE (PCT)
UnitedHealthcare Pro Cycling Team (PCT)

Team Katusha - Alpecin (WT)

  • DE
    1. Marcel Kittel
  • BE
    2. Jenthe Biermans
  • AT
    3. Marco Haller
  • DE
    4. Tony Martin
  • DE
    5. Nils Politt
  • DK
    6. Mads Würtz Schmidt
  • DE
    7. Rick Zabel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BORA - Hansgrohe (WT)

  • DE
    11. Pascal Ackermann
  • SK
    12. Erik Baska
  • SK
    13. Michal Kolar
  • IT
    14. Matteo Pelucchi
  • DE
    15. Christoph Pfingsten
  • DE
    16. Michael Schwarzmann
  • DE
    17. Rüdiger Selig
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Quick - Step Floors (WT)

  • NL
    21. Fabio Jakobsen
  • DK
    22. Kasper Asgreen
  • CO
    23. Alvaro Jose Hodeg Chagui
  • BE
    24. Iljo Keisse
  • IT
    25. Davide Martinelli
  • DK
    26. Michael Morkov
  • CZ
    27. Zdenek Stybar
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto Soudal (WT)

  • BE
    31. Jens Debusschere
  • DK
    32. Lars Bak Ytting
  • BE
    33. Nikolas Maes
  • NL
    34. Moreno Hofland
  • BE
    35. Lawrence Naesen
  • DE
    36. Marcel Sieberg
  • BE
    37. Enzo Wouters
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Dimension Data (WT)

  • NO
    41. Edvald Boasson Hagen
  • ZA
    42. Johann Abraham Van Zyl
  • ZA
    43. Nicolas Dougall
  • ZA
    44. Ryan Gibbons
  • ZA
    45. Jay Robert Thomson
  • ZA
    46. Jaco Venter
  • BE
    47. Julien Vermote
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team LottoNL - Jumbo (WT)

  • NL
    51. Dylan Groenewegen
  • NL
    52. Timo Roosen
  • NL
    53. Bram Tankink
  • NO
    54. Amund Grondahl Jansen
  • NL
    55. Jos Van Emden
  • DE
    56. Robert Wagner
  • BE
    57. Maarten Wynants
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sky (WT)

  • IT
    61. Leonardo Basso
  • GB
    62. Jonathan Dibben
  • GB
    63. Owain Doull
  • DE
    64. Christian Knees
  • GB
    65. Christopher Lawless
  • GB
    66. Ian Stannard
  • PL
    67. Lukasz Wisniowski
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sunweb (WT)

  • DE
    71. Phil Bauhaus
  • DK
    72. Søren Kragh Andersen
  • NL
    73. Roy Curvers
  • NL
    74. Lennard Hofstede
  • NL
    75. Tom Stamsnijder
  • NL
    76. Mike Teunissen
  • DE
    77. Maximilian Richard Walscheid
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Groupama - FDJ (WT)

  • FR
    81. Arnaud Demare
  • IT
    82. Davide Cimolai
  • CA
    83. Antoine Duchesne
  • IT
    84. Jacopo Guarnieri
  • LT
    85. Ignatas Konovalovas
  • FR
    86. Olivier Le Gac
  • NL
    87. Ramon Sinkeldam
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Astana Pro Team (WT)

  • IT
    91. Riccardo Minali
  • BE
    92. Laurens De Vreese
  • IT
    93. Oscar Gatto
  • KZ
    94. Dmitriy Gruzdev
  • CA
    95. Hugo Houle
  • NO
    96. Truls Korsaeth
  • KZ
    97. Ruslan Tleubayev
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team EF Education First - Drapac (WT)

  • BE
    101. Tom Van Asbroeck
  • DK
    102. Matti Breschel
  • AU
    103. Mitchell Docker
  • SE
    104. Kim Magnusson
  • US
    105. Taylor Phinney
  • NZ
    106. Thomas Scully
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Aqua Blue Sport (PCT)

  • GB
    111. Adam Blythe
  • NZ
    112. Shane Archbold
  • IE
    114. Conor Dunne
  • GB
    115. Andrew Fenn
  • NZ
    116. Aaron Gate
  • NL
    117. Peter Koning
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cofidis, Solutions Crédits (PCT)

  • BE
    121. Michael Van Staeyen
  • FR
    122. Dorian Godon
  • FR
    124. Geoffrey Soupe
  • FR
    125. Jimmy Turgis
  • BE
    126. Bert Van Lerberghe
  • BE
    127. Kenneth Vanbilsen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Fortuneo - Samsic (PCT)

  • DK
    131. Michael Carbel Svendgaard
  • FR
    132. Franck Bonnamour
  • FR
    133. Maxime Daniel
  • FR
    134. Brice Feillu
  • NO
    135. Sindre Skjostad Lunke
  • FR
    136. Florian Vachon
  • NL
    137. Bram Welten
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Israel Cycling Academy (PCT)

  • NO
    141. Sondre Enger
  • IL
    142. Roy Goldstein
  • CA
    143. Benjamin Perry
  • NZ
    145. Hamish Schreurs
  • US
    146. Tyler Williams
  • IL
    147. Aviv Yechezkel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Roompot - Nederlandse Loterij (PCT)

  • NL
    151. Tim Ariesen
  • NL
    153. Elmar Reinders
  • NL
    154. Sjoerd van Ginneken
  • NL
    155. Brian van Goethem
  • NL
    156. Jan-Willem van Schip
  • NL
    157. Coen Vermeltfoort
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)

  • BE
    161. Amaury Capiot
  • BE
    162. Maxime Farazijn
  • BE
    163. Milan Menten
  • BE
    164. Edward Planckaert
  • BE
    165. Jonas Rickaert
  • BE
    166. Kenneth Van Rooy
  • BE
    167. Jordi Warlop
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Verandas Willems - Crelan (PCT)

  • BE
    171. Sean De Bie
  • BE
    172. Dries De Bondt
  • BE
    173. Mathias De Witte
  • BE
    174. Elias Van Breussegem
  • LT
    175. Aidis Kruopis
  • BE
    176. Arjen Livyns
  • BE
    177. Zico Waeytens
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Vital Concept (PCT)

  • BE
    181. Kris Boeckmans
  • FR
    182. Corentin Ermenault
  • FR
    183. Adrien Garel
  • NL
    184. Steven Lammertink
  • FR
    185. Jeremy Lecroq
  • FR
    186. Julien Morice
  • BE
    187. Jonas Vangenechten
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wanty - Groupe Gobert (PCT)

  • BE
    191. Timothy Dupont
  • BE
    192. Tom Devriendt
  • NL
    193. Wesley Kreder
  • GB
    194. Mark McNally
  • BE
    195. Guillaume Van Keirsbulck
  • BE
    196. Kevin Van Melsen
  • BE
    197. Pieter Vanspeybrouck
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WB Veranclassic Aqua Protect (PCT)

  • BE
    201. Kenny Dehaes
  • BE
    202. Jimmy Duquennoy
  • BE
    203. Ludovic Robeet
  • BE
    204. Franklin Six
  • CH
    205. Lukas Spengler
  • BE
    206. Julien Stassen
  • BE
    207. Maxime Vantomme
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

CCC SPRANDI POLKOWICE (PCT)

  • SI
    211. Marko Kump
  • PL
    212. Pawel Bernas
  • SI
    213. Jan Tratnik
  • PL
    214. Michael Paluta
  • DE
    215. Jonas Koch
  • PL
    216. Adrian Kurek
  • PL
    217. Patryk Stosz
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

UnitedHealthcare Pro Cycling Team (PCT)

  • CO
    221. Carlos Eduardo Alzate Escobar
  • CA
    222. Alexander Cataford
  • US
    223. Daniel Eaton
  • US
    224. Adrian Hegyvary
  • US
    225. Eric Marcotte
  • US
    226. Travis McCabe
  • US
    227. Tanner Putt
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wegwijzer

Met de handige wegwijzer in pdf-formaat kunt u het volledige parcours van de 106e Scheldeprijs straat per straat meevolgen en weet u exact waar de renners passeren, inclusief handige pijlen en iconen om de route van de renners aan te duiden. Bovendien wordt er een indicatie gegeven aan de hand van drie mogelijke snelheden op welk tijdstip de renners op een bepaald punt zullen passeren.

Bekijk de Roadmap

Timetable

Met dit uurrooster in pdf-formaat weet je perfect in welke steden en gemeenten de Scheldeprijs op woensdag 4 april passeren en staan bovendien ook de belangrijkste ijkpunten in het parcours vermeld zoals kasseistroken en bevoorradingsstroken.

Aan de hand van drie mogelijke snelheden wordt ingeschat op welk tijdstip de renners zullen passeren in uw stad of gemeenten. Bovendien is er ook aangeduid na hoeveel kilometer de renners langs uw uitgekozen punt passeren en hoeveel kilometer ze vanaf dat punt nog voor de boeg hebben tot aan de finish in Schoten.

Bekijk het Uurrooster

Parcours detail

Op ons interactief profiel kunt u met de muis scrollen tussen start en finish. Door op de onderstaande button of op de icoontjes in de kaart te klikken, krijgt u gedetailleerde informatie over het parcours te zien. Zo krijgt u meer informatie over bevoorradingszones, kasseistroken of andere points of interest (POI) langsheen het parcours. Vanaf de start in Terneuzen krijgt u een idee hoe laat de renners ongeveer passeren tijdens hun tocht door Zeeland langs Middelburg-Veere-Veerse Gatdam (met zicht op de Oosterscheldekering)-Kamperland-Kortgene-Goes-Kapelle-Wemeldinge-Yerseke-Rilland, door Noord Brabant, de grensovergang van Nederland naar België in Putte en de finale van de wedstrijd in en rond Schoten. 

Bekijk parcours detail

Kaart/Profiel

Een overzichtelijke kaart met bijhorende profielbeschrijving van het parcours van de 106de Scheldeprijs kan u hier downloaden. 

Bekijk de Kaart en het Profiel

Informatie

Ontdek hier alle nuttige informatie met betrekking tot de aanduidingen voor de wedstrijd, zoals de samenstelling van het College van Wedstrijdcommissarissen, Telecom, de Medische Controle, de Technische Inlichtingen, en het Wedstrijdreglement van de 106de Scheldeprijs. 

Klik hier voor de volledige technische gids in pdf-formaat

Aanduidingen Internationale Jury, Technische Inlichtingen en Wedstrijdreglement