Contact/Pers

Algemene informatie

Schotense Wielerclub v.z.w.
Hermelijnlaan 21 - 2900 Schoten
M +32 475 66 54 40
E-mail: info@scheldeprijs.be

Pers

Perschef: guy.vermeiren@flandersclassics.be

Aanvragen persaccreditatie: Cycling Service

 

.

Voorzitter
Piet De Smet
M +32 477 36 59 58
desmetpiet@skynet.be

 

Koersdirecteur
Ronald De Witte
M+32 478 02 11 99
ronalddewitte@telenet.be

 

Communicatie
René Vermeiren
M +32 497 61 31 09
Vermeiren.helsen@skynet.be

 

Algemene leiding Start
Henri Geurts
M +32 477 39 11 61
geurts.orta@skynet.be

 

Algemene leiding Schoten
Herman Wouters
M +32 473 47 08 58
hermanw@telenet.be

 

Administratie - Permanentie
Raymond van Eijndhoven
M +31 622 47 94 37
rvaneijndhoven@yahoo.com

 

Grafische Beeldvorming
Dirk Cuyt
M +32 476 20 49 38
dirk@mammoetreclame.be

COMITE

Ondervoorzitter
Jack Vissers
M +32 477 26 78 31
jack.vissers@telenet.be

 

Adjunct koersdirecteur
Marc Van Geystelen
M +32 475 25 25 89
emvege@skynet.be

 

Boekhouding
Luc Vreys
M +32 496 24 59 94
luc@fiskuvan.be

 

Assistent Start
Marcel Loots
M +32 476 38 29 75
lootsmarcel6@gmail.com

 

Assistent Schoten
Dave Resseler
M +32 472 03 31 20
daveresseler@gmail.com

 

Wagenpark
Jan Coertjens
M +32 497 87 75 77
jan.coertjens@skynet.be

.

Secretaris
Marc Van Camp
M +32 475 66 54 40
info@scheldeprijs.be

 

Afwachtingswedstrijd
Koen Van Echelpoel
M +32 472 40 09 75
echelpoel@telenet.be

 

Penningmeester
Richard Dirix
M +32 477 28 08 04
richard.dirix@telenet.be

 

Assistent Start
Bert Geurts
M +32 473 75 58 59
bert.geurts@telenet.be

 

VIP
Patrick Andries
M +32 495 30 68 75
patrick.andries@hotmail.be

 

Assistentie Wagenpark
Gui Dumon
M +32 477 30 22 72
guidumon@skynet.be

 

Website
Jef Van Den Bosch
M +32 472 59 42 79
jozef.vandenbosch@skynet.be

Wilt u meer weten over onze Hospitality? Heeft u een opmerking of een suggestie of heeft u een specifieke vraag voor één van onze medewerkers. Vul dan hieronder even het contactformulier in, adresseer het onder ‘bericht voor’ aan de juiste dienst en dan koppelen we zo snel mogelijk naar u terug.
Form: