Contact

Algemene informatie

Schotense Wielerclub v.z.w.
Hermelijnlaan 21 - 2900 Schoten
M +32 475 66 54 40
E-mail: info@scheldeprijs.be

Pers

Perschef: gvermeiren2014@outlook.com

Aanvragen persaccreditatie: Cycling Service

 

.

Voorzitter
Piet De Smet
M +32 477 36 59 58
desmetpiet@skynet.be

 

Protocol
Jack Vissers
M +32 477 26 78 31
jack.vissers@telenet.be

 

Koersdirecteur
Ronald De Witte
M+32 478 02 11 99
ronalddewitte@telenet.be

 

Algemene leiding Mol
Henri Geurts
M +32 477 39 11 61
geurts.orta@skynet.be

 

Adm. en coordinatie Permanence
Ludo Cleiren
M +32 475 34 03 50
ludo.cleiren@skynet.be

 

Algemene leiding Schoten
Herman Wouters
M +32 473 47 08 58
hermanw@telenet.be

 

COMITE

Ondervoorzitter
René Vermeiren
M +32 497 61 31 09
Vermeiren.helsen@skynet.be

 

Boekhouding
Luc Vreys
M +32 496 24 59 94
vbmanagement@skynet.be

 

Adjunct koersdirecteur
Marc Van Geystelen
M +32 475 25 25 89
emvege@skynet.be

 

Assistent Alg. leiding Mol
Marcel Loots
M +32 476 38 29 75
lootsmarcel6@gmail.com

 

Verantwoordelijke Wagenpark
Jan Coertjens
M +32 497 87 75 77
jan.coertjens@skynet.be

 

Assistent Alg. leiding Schoten
Raymond van Eijndhoven
M +31 622 47 94 37
rvaneijndhoven@yahoo.com

 

Website
Jef Van Den Bosch
M +32 472 59 42 79
jozef.vandenbosch@skynet.be

.

Secretaris
Marc Van Camp
M +32 475 66 54 40
info@scheldeprijs.be

 

Penningmeester
Richard Dirix
M +32 477 28 08 04
richard.dirix@telenet.be

 

Afwachtingswedstrijd
Koen Van Echelpoel
M +32 472 40 09 75
echelpoel@telenet.be

 

 
 
 
 

 

Assistentie Wagenpark
Gui Dumon
M +32 477 30 22 72
guidumon@skynet.be

 

Technische leiding Schoten
Kris Faes
M +32 497 84 71 25
krisfaes90@gmail.com

 

Wilt u meer weten over onze Hospitality? Heeft u een opmerking of een suggestie of heeft u een specifieke vraag voor één van onze medewerkers. Vul dan hieronder even het contactformulier in, adresseer het onder ‘bericht voor’ aan de juiste dienst en dan koppelen we zo snel mogelijk naar u terug.
Form: 
Smarthpone image

Op de hoogte blijven?