Wedstrijd

Sleep om het volledige parcours te bekijken

Deelnemende teams 2018

BMC Racing Team (WT)
BORA - Hansgrohe (WT)
Quick - Step Floors (WT)
Lotto Soudal (WT)
Team EF Education First - Drapac (WT)
Astana Pro Team (WT)
Bahrain Merida (WT)
FDJ (WT)
Mitchelton - Scott (WT)
Team Katusha - Alpecin (WT)
Team LottoNL - Jumbo (WT)
Team Sunweb (WT)
Trek - Segafredo (WT)
Team Sky (WT)
Ag2r - La Mondial (WT)
UAE - Team Emirates (WT)
Team Dimension Data (WT)
Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)
Wanty - Groupe Gobert (PCT)
WB Veranclassic Aqua Protect (PCT)
Verandas Willems - Crelan (PCT)
Roompot - Nederlandse Loterij (PCT)
Fortuneo - Samsic (PCT)
Cofidis, Solutions Crédits (PCT)
Vital Concept (PCT)

BMC Racing Team (WT)

  • BE
    1. Greg Van Avermaet
  • IT
    2. Alberto Bettiol
  • LU
    3. Jean-Pierre Drucker
  • CH
    4. Stefan Küng
  • BE
    5. Jurgen Roelandts
  • CH
    6. Michael Schär
  • BE
    7. Nathan Van Hooydonck
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BORA - Hansgrohe (WT)

  • DE
    41. Marcus Burghardt
  • IT
    42. Daniel Oss
  • DE
    43. Christoph Pfingsten
  • AT
    44. Lukas Postlberger
  • LV
    45. Aleksejs Saramotins
  • DE
    46. Andreas Schillinger
  • DE
    47. Michael Schwarzmann
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Quick - Step Floors (WT)

  • BE
    91. Dries Devenyns
  • CO
    92. Fernando Gaviria
  • BE
    93. Phillippe Gilbert
  • BE
    94. Iljo Keisse
  • BE
    95. Yves Lampaert
  • CZ
    96. Zdenek Stybar
  • NL
    97. Niki Terpstra
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto Soudal (WT)

  • BE
    71. Tiesj Benoot
  • BE
    72. Jasper De Buyst
  • BE
    73. Jens Keukeleire
  • BE
    74. Nikolas Maes
  • BE
    75. Lawrence Naesen
  • BE
    76. Jelle Wallays
  • BE
    77. Tim Wellens
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team EF Education First - Drapac (WT)

  • DK
    51. Matti Breschel
  • AU
    52. Mitchell Docker
  • NL
    53. Sebastian Langeveld
  • IT
    54. Sacha Modolo
  • NZ
    55. Thomas Scully
  • BE
    56. Tom Van Asbroeck
  • BE
    57. Sep Vanmarcke
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Astana Pro Team (WT)

  • BE
    21. Laurens De Vreese
  • IT
    22. Oscar Gatto
  • KZ
    23. Dmitriy Gruzdev
  • NO
    24. Truls Korsaeth
  • KZ
    25. Alexey Lutsenko
  • DK
    26. Magnus Cort Nielsen
  • DK
    27. Michael Valgren Andersen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bahrain Merida (WT)

  • SI
    31. Grega Bole
  • SI
    32. Borut Bozic
  • IT
    33. Sonny Colbrelli
  • ES
    34. Ivan Garcia Cortina
  • AU
    35. Heinrich Haussler
  • SI
    36. Kristjan Koren
  • SI
    37. Luka Pibernik
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

FDJ (WT)

  • FR
    61. Arnaud Demare
  • CA
    62. Antoine Duchesne
  • IT
    63. Jacopo Guarnieri
  • NO
    64. Daniel Hoelgaard
  • LT
    65. Ignatas Konovalovas
  • FR
    66. Olivier Le Gac
  • NL
    67. Ramon Sinkeldam
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Mitchelton - Scott (WT)

  • NZ
    81. Sam Bewley
  • AU
    82. Luke Durbridge
  • AU
    83. Alexander Edmondson
  • AU
    84. Mathew Hayman
  • AU
    85. Michael Hepburn
  • DK
    86. Christopher Juul Jensen
  • IT
    87. Matteo Trentin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Katusha - Alpecin (WT)

  • BE
    111. Jenthe Biermans
  • CH
    112. Reto Hollenstein
  • RU
    113. Viacheslav Kuznetsov
  • DE
    114. Marco Mathis
  • BE
    115. Baptiste Planckaert
  • DE
    116. Nils Politt
  • DK
    117. Mads Würtz Schmidt
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team LottoNL - Jumbo (WT)

  • NL
    121. Lars Boom
  • NO
    122. Amund Grondahl Jansen
  • NL
    123. Thomas Leezer
  • NL
    124. Bert-Jan Lindeman
  • NL
    125. Timo Roosen
  • NL
    126. Bram Tankink
  • BE
    127. Maarten Wynants
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sunweb (WT)

  • DK
    141. Søren Kragh Andersen
  • NL
    142. Roy Curvers
  • AU
    143. Jai Hindley
  • AU
    144. Michael Matthews
  • NL
    145. Tom Stamsnijder
  • BE
    146. Edward Theuns
  • NL
    147. Martijn Tusveld
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Trek - Segafredo (WT)

  • IT
    151. Fabio Felline
  • IE
    152. Ryan Mullen
  • IT
    153. Giacomo Nizzolo
  • CH
    154. Gregory Rast
  • US
    155. Kiel Reijnen
  • BE
    156. Jasper Stuyven
  • NL
    157. Boy van Poppel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sky (WT)

  • GB
    131. Jonathan Dibben
  • GB
    132. Owain Doull
  • PL
    133. Michal Golas
  • DE
    134. Christian Knees
  • GB
    135. Christopher Lawless
  • NL
    136. Dylan van Baarle
  • PL
    137. Lukasz Wisniowski
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Ag2r - La Mondial (WT)

  • LT
    11. Gediminas Bagdonas
  • DE
    12. Nico Denz
  • CH
    13. Silvan Dillier
  • FR
    14. Julien Duval
  • FR
    15. Alexis Gougeard
  • BE
    16. Oliver Naesen
  • BE
    17. Stijn Vandenbergh
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

UAE - Team Emirates (WT)

  • IT
    161. Matteo Bono
  • IT
    162. Simone Consonni
  • IT
    163. Filippo Ganna
  • IT
    164. Marco Marcato
  • BY
    165. Aleksandr Riabushenko
  • GB
    166. Ben Swift
  • IT
    167. Oliviero Troia
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Dimension Data (WT)

  • NO
    101. Edvald Boasson Hagen
  • ZA
    102. Nicolas Dougall
  • AT
    103. Bernhard Eisel
  • ZA
    104. Ryan Gibbons
  • ZA
    105. Jay Robert Thomson
  • GB
    106. Scott Thwaites
  • BE
    107. Julien Vermote
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)

  • BE
    191. Amaury Capiot
  • BE
    192. Aimé De Gendt
  • BE
    193. Maxime Farazijn
  • BE
    194. Edward Planckaert
  • BE
    195. Jonas Rickaert
  • BE
    196. Dries Van Gestel
  • BE
    197. Preben Van Hecke
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wanty - Groupe Gobert (PCT)

  • BE
    231. Frederik Backaert
  • BE
    232. Tom Devriendt
  • NL
    233. Wesley Kreder
  • FR
    234. Yoann Offredo
  • BE
    235. Guillaume Van Keirsbulck
  • BE
    236. Kevin Van Melsen
  • BE
    237. Pieter Vanspeybrouck
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WB Veranclassic Aqua Protect (PCT)

  • BE
    241. Ludwig De Winter
  • BE
    242. Kevyn Ista
  • FR
    243. Justin Jules
  • LU
    244. Alex Kirsch
  • BE
    245. Franklin Six
  • CH
    246. Lukas Sprengler
  • BE
    247. Maxime Vantomme
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Verandas Willems - Crelan (PCT)

  • BE
    211. Sean De Bie
  • BE
    212. Dries De Bondt
  • BE
    213. Stijn Devolder
  • NL
    214. Huub Duijn
  • BE
    215. Stijn Steels
  • BE
    216. Wout van Aert
  • BE
    217. Zico Waeytens
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Roompot - Nederlandse Loterij (PCT)

  • NL
    181. Jesper Asselman
  • NL
    182. Floris Gerts
  • NL
    183. Pim Ligthart
  • NL
    184. Elmar Reinders
  • NL
    185. Sjoerd van Ginneken
  • NL
    186. Brian van Goethem
  • NL
    187. Coen Vermeltfoort
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Fortuneo - Samsic (PCT)

  • DK
    201. Michael Carbel Svendgaard
  • FR
    202. Maxime Daniel
  • FR
    203. Arnaud Gerard
  • FR
    204. Benoit Jarrier
  • FR
    205. Pierre-Luc Perichon
  • FR
    206. Florian Vachon
  • NL
    207. Bram Welten
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cofidis, Solutions Crédits (PCT)

  • BE
    171. Dimitri Claeys
  • FR
    172. Hugo Hofstetter
  • FR
    173. Christophe Laporte
  • FR
    174. Cyril Lemoine
  • FR
    175. Anthony Turgis
  • BE
    176. Bert Van Lerberghe
  • BE
    177. Kenneth Vanbilsen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Vital Concept (PCT)

  • BE
    221. Kris Boeckmans
  • FR
    222. Bryan Coquard
  • BE
    223. Bert De Backer
  • FR
    224. Johan Lebon
  • FR
    225. Jeremy Lecroq
  • FR
    226. Julien Morice
  • BE
    227. Jonas Vangenechten
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wegwijzer

Met de handige wegwijzer in pdf-formaat kunt u het volledige parcours van de 73e Omloop Het Nieuwsblad straat per straat meevolgen en weet u exact waar de renners passeren, inclusief handige pijlen en iconen om de route van de renners aan te duiden. Bovendien wordt er een indicatie gegeven aan de hand van drie mogelijke snelheden op welk tijdstip de renners op een bepaald punt zullen passeren.

Download Wegwijzer

Timetable

Met dit uurrooster in pdf-formaat weet u perfect in welke steden en gemeenten de Omloop Het Nieuwsblad op zaterdag 24 februari passeren en staan bovendien ook de belangrijkste ijkpunten in het parcours vermeld zoals kasseistroken, hellingen en bevoorradingsstroken.

Aan de hand van drie mogelijke snelheden wordt ingeschat op welk tijdstip de renners zullen passeren in uw stad of gemeente. Bovendien is er ook aangeduid na hoeveel kilometer de renners langs uw uitgekozen punt passeren en hoeveel kilometer ze vanaf dat punt nog voor de boeg hebben tot aan de finish in Ninove.

Download Timetable

Overzichtskaart

Op deze overzichtskaart kunt u bekijken hoe het parcours zich door de provincie Oost-Vlaanderen wentelt en krijgt u een opsomming van de hellingen en kasseistroken die opgenomen zijn. Deze worden bovendien weergegeven met een nummer op het kaartje. Onderaan in het document vindt u nogmaals het profiel terug van deze 73e Omloop Het Nieuwsblad.

Download overzichtskaart

Parcours detail

Op ons interactief profiel kunt u met de muis scrollen tussen start en finish. Door op de onderstaande button of op de icoontjes in de kaart te klikken, krijgt u gedetailleerde informatie over het parcours te zien. Zo weet u perfect in welke volgorde de hellingen aan bod komen, krijgt u meer informatie over de helling/kasseistrook of POI in kwestie en krijgt u een idee hoe laat de renners ongeveer op een bepaald punt passeren.

Bekijk parcours detail

Technische gids

Hieronder kunt u de technische gids downloaden voor Omloop Het Nieuwsblad 2018 met daarin alle nodige technische gegevens en nodige informatie voor de 73e editie op zaterdag 24 februari.

Download de Technische Gids